header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Zdrowie

Propozycje dotyczące pozytywnych zmian

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Zakładano/nakładano ludziom kierowanie ich ku zniszczeniu, zdobywając wpierw ich zaufanie, potem ich niszczono.

Ja (wpisz swoje inicjały lub imię) wiem, że kiedy tylko zechcę, mogę uzyskać wszystko, co chcę, wiem, że wszystko jest dla mnie możliwe, jeśli chcę, to mogę i potrafię to zrobić, w tym być wolnym/ą od wszelkich blokad, ograniczeń, zakazów, przykazań, przeszkód, zniechęcenia i wszelkich innych form zniewalania i ubezwłasnowolniania. Wiem, że wszystko to jest dla mnie możliwe, wiem, że chcę z tego korzystać i korzystam do woli z bardzo wielu moich możliwości, jakie daje mnie wiedza o wszelkich możliwościach. Chcę z nich korzystać i korzystam,  korzystanie z nich daje mnie radość życia.

Chcę, mogę i potrafię istnieć/żyć tak jak zdecydowałem/am i zdecyduję w przyszłości, czyli korzystać do woli z radości życia. Zawsze od teraz podejmuję decyzje wyłącznie rozważne, dla mnie najkorzystniejsze, w tym najbezpieczniejsze (nie tylko dla mnie, także dla innych).

Wiem, że moja praca z samym/ą sobą daje bardzo dużo korzyści, czyni moje życie łatwiejszym, lżejszym, przyjemniejszym, wolnym, swobodnym, radośniejszym, daje mnie bardzo dobre zdrowie, samopoczucie i wiele innych życiowych satysfakcji.

Wiem, że jest to dla mnie korzystne być wolnym/ą, samodzielnym/ą, niezależnym/ą i odpowiedzialnym/ą wyłącznie za siebie, żyć bez wszelkich i wszystkich cudzych zniewalających „urządzeń” i PROGRAMÓW założonych mnie w przeszłości, które dotychczas mnie przeszkadzały (blokowały i ograniczały mój rozwój życiowy). *Wiem, że już pozbyłem/am się ich wszystkich bezpowrotnie, w tym wszystkich tych którzy mi je zakładali oraz ich wspólników. Jestem z tego powodu zadowolony/a mogąc korzystać do woli ze swoich bezgranicznych możliwości. Z niektórych już zdecydowałem/am skorzystać i korzystam z nich zgodnie z moją wolą oraz z tych, z których zdecyduję się skorzystać w przyszłości, aby żyć w pełni świadomie i doskonale radzić sobie w życiu. Wiem, że jest dla mnie bardzo korzystne korzystać z wszelkich radości życia do woli.

Powyższe jest zgodne z moją wolną wola i od teraz stało się zgodnie z wola moją.

Główne Programy/Kody, których polecam Ci się pozbyć.

Być może jesteś jednym z bardzo wielu ludzi posiadających cudze „urządzenia” i „PROGRAMY” w wielu różnych formach zabraniające (blokujące) i ograniczające (przeszkody, zakazy, nakazy, przykazania, dekoncentracje i strażników), pozwalające tym, którzy je dla Ciebie stworzyli oraz ich wspólnikom (w tym strażnikom, także w formach energetycznych) manipulować Tobą i innymi według ich woli (np. „bądź wola twoja jako w niebie tak i na ziemi”) oraz niską samoocenę (np. „panie, nie jestem godzien”). Powyższe zakazywało wolności, nakazywało służyć im (tym (którzy ww stworzyli) i ich celom, ich misjom, zakazujące w różnych formach swobodnego dysponowania (władzy) nad swoim życiem, w tym nad energię, materią, czasoprzestrzenią i korzystania z wielu innych bezgranicznych możliwości, jakie każdy człowiek posiada (w tym wymuszające programy/kody Karmy).

→*Proponuję uwolnić się bezpowrotnie od wszelkich i wszystkich błędnych praktyk i wyobrażeń pochodzących z braku faktycznej wiedzy (NOP-Negatywne Ogólnospołeczne Poglądy), pochodzących z przeszłości (tak obecnej, jak i wielu przeszłych wcieleń oraz z pomiędzy wcieleń). Np. że istnieje „Najwyższe Dobro”, „Najwyższa Wola”, którym należy się podporządkować i dla nich (dla tych którzy to stworzyli) oraz według nich należy żyć zgodnie z boskim porządkiem i planem, harmonią.

(MS) poznałem i odczułem sobą, to, co „oni” i ich „Programy” zakazujące i zabraniające wiedzy, w tym samopoznania, samostanowienia, samorealizacji, samouzdrawiania, samokontroli, próbujące zrobić ze mnie ich „narzędzie”.

Programy bezradności, bezsilności, destrukcji związanych ze obawami, strachami i lękami, w tym programy/kody zachłanności na (złoczyńców/zbrodniarzy którzy, to stworzyli) i ich gnój (to, co stworzyli). Od ich Programów/ Kodów takich, że posiadasz brak realnej siły, mocy tworzenia, twórczości, w tym od braku mocy uwolnienia się od nich i ich pseudo wspanialej twórczości. Od Programów/Kodów służb, poddaństwa, misji, od jakiegokolwiek cudzego panowania i opanowania Ciebie, od jakiejkolwiek cudzej władzy, win i kar, cierpień, chorób, starości i śmierci, popełniania błędów (że Bóg i oni są wyłącznie nieomylni –np. „święta inkwizycja”). Od pierwiastka boskiego (pierwiastki radioaktywne) w sobie.

→ „Cudze” urządzenia, programy i ci, którzy to dla mnie i dla wielu innych ludzi stworzyli wymuszające na mnie wszelkie/jakiekolwiek zło (inni) stworzone w przeszłości przez innych, wpływające dotychczas i wymuszające zgodna z „ich” wolą niezgodną z wolną wolą jakość życia.

Czy chcę? TAK, Chcę (ale, wpierw trzeba chcieć), mogę (jest dla mnie realne), potrafię (potrafię to dokonać, bo chcę i mogę, wiem o realności swoich kreacji, o swoich możliwościach).

Mitch S. La Merced, Chanchamayo, Peru


Dodaj komentarz


Odśwież

Joomla templates by a4joomla