header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Twórczość literacka

Przemyślenia - Notatki 2

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

Przemyślenia - Notatki 2

Powiedzonko "Matka natura to nie koń i trudno go ujeździć". Zabawa z regulacją pogody przynosi już swoje skutki. Regulacja przy pomocy HAARP antena na Alasce przez USA i Rosję na dalekiej północy na razie spowodowała przesunięcie Jetstream - {prąd strumieniowy który jest odpowiedzialny z  przemieszczanie niżów z nad biegunów  w kierunku zwrotników a nawet równika } przedtem  ten silny wiatr posuwał się zygzakiem pomiędzy 50 a 60 równoleżnikiem na obu półkolach  A od około 8 lat zaczął przesuwać się  niżej i obecnie lokuje się około 30 równoleżnika co prawda ocieplenie klimatu ma też swój na to wpływ a skutki tego już widzimy co od paru lat dzieje się nad Europą.

A że klimat nie zmienia się gwałtownie więc te zmiany dość szybko odbiją się i na naszym kontynencie już jest wiele widocznych gołym  okiem zmian. Ale generalnie ignorowanych przez tutejsze bardzo manipulowane i ogłupiane społeczeństwo. Jetstream Odwiecznie pełnił wiele funkcji oprócz przesuwania zimnych mas powietrza regulował elektromagnetyzm ziemi rozsyłając ładunki i impulsy e-magn. Po obu jego stronach.Teraz po zmianie jego kursu wiele zwierząt i ptaków  ma problemy ale i zaczyna to wpływać coraz bardziej na ludzi zwłaszcza w Europy i Azji wzdłuż nowej trasy. Stąd konflikty bliski wschód  Kosowo Czeczenia, Indie, Pakistan itp. Nad Europą przemieszcza się po dużym “V” od wysp brytyjskich  aż do Egiptu potem idzie do Szwecji aby znów pójść w duł koło Uralu i Kaukazu i ponownie w górę potem się wyrównuje i przez Chiny do Japonii i wraca do USA  pomiędzy  Alaską bliżej Vancouver i zniża się łagodnie w okolice New York aby potem przesunąć się na north wzdłuż wybrzeży Kanady i zawrócić do Anglii.

W nowym pasie jego działania powstaje wiele zaburzeń wiele nowych huraganów i burz magnetycznych i innych gdyż wchodzi na nie swoje terytorium, mogą występować koncentracje energii i różne zawirowania a nawet pioruny kuliste co przedtem zdarzały się sporadycznie na tych terenach. Mogą one być przyczyną wielu zaburzeń komunikacyjnych a nawet wypadków i to w komunikacji morskiej powietrznej czy lądowej. Na to wszystko nakłada się cykl słoneczny ze swoją obecnie zwiększającą się aktywnością która znów za parę lat da nam ostro o sobie znać. Dlatego myślę że należało by ograniczyć zabawę w ujeżdżanie natury bo jak narowisty koń może zacząć fikać i kopać co już zaczęli niektórzy odczuwać zwłaszcza w Europie.

Charlie mówił o tym już przed 12 laty ale nie myślałem że to tak szybko nastąpi a skoro już to się dzieje to tylko mieć pozostaje nadzieje aby dalsze jego przewidywania tak szybko się nie ziszczały bo by nie było do śmiechu. Tyle na razie jeszcze w starym roku chciałbym życzyć wszystkim aby zawsze znajdowali się we właściwym (bezpiecznym) miejscu,w tym nadchodzący burzliwym roku i Więcej słuchali głosu swej intuicji która będzie ostrzej o sobie nam przypominając, ze względu że jesteśmy w końcówce przejścia z Ery ryb do wodnika gdzie umysł zacznie mieć coraz większy wpływ na  rozum. I ci co będą twardo trzymali się materialnego podejścia mijającej epoki będą przeżywali coraz ostrzejsze korygacje -ostrzeżenia (problemy -nieprzewidziane wypadki aż do eliminacji). Każdy z nas ma trochę czasu i możliwości aby się znaleźć i umieć się zachować w nowej epoce gdzie duch będzie coraz bardziej dominował. A wiadomo stare nie łatwo ustępuje. Gdyż jak mówią Indianie noc jest najciemniejsza tuż przed świtem. Ale już widać na horyzoncie pierwsze promienie jutrzenki nadchodzących zmian. I ci którzy by chcieli zatrzymać to statuskwo (erę ryb- materii –duszy -rozumu) mogą jedynie wprowadzić zamglony poranek a może i burzliwy ale dzień i tak nadejdzie i po burzy zawsze wstaje słońce i lżej się oddycha.Czasem wiatr historii zmiecie to co stare przeżyte zmurszałe aby dać miejsce na nowe struktury i nowe życie.Na to każdy z nas ma wpływ razem i z osobna. Każdy z nas ma przecież wolny wybór - nie mylić z wolną wolą.

Życzę wszystkim aby przeszli łagodnie nadchodzące nieuniknione zmiany bo te epoki będą się różniły jak dzień i noc.

Williams Grand Canyon 30 grudnia 1999 r

Wszystkiego najlepszego w NOWYM  2000 ROKU .
Życzy Dziki Mietek

 


Dodaj komentarz


Odśwież

Joomla templates by a4joomla