header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Podróże

Lima 15 Przyjazd siostry

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

Lima 15 Przyjazd Siostry

Image

Dziś od rana komora tlenowa. Potem w szpitalu masaż połączony z fizykoterapią czyli ćwiczenia na nogi jak jazda na rowerku itp. Masaż tym razem był już bez zastrzyków.  Odebranie wyników z gastroskopii. Dalej Akupunktura i bańki Potem Chiropraktyk i dalszy masaż. Dalej powrót na akupunkturę. Dalej Vanessa do dentysty na wstawienie mostków.

No i do hotelu i na lotnisko po odbiór mojej siostry Maryli. Oczywiście samolot przyleciał wcześniej i siostra była już na zewnątrz i czekała na nas jakieś 15min.

Była dosyć zmęczona bo poprzednią noc nie spała ale doleciała szczęśliwie. Samolot KLM miał międzylądowanie w Rio de Janerio i tam czekali około godziny-mówi że było bardzo ciepło. Zaraz po zakwaterowaniu poszła spać .

Jutro mamy sporo zajęć no i odbiór o 7:30 kolejnych gości z lotniska z Kanady i ich zakwaterowania  potem trzeba załatwić bilety do Iquitos .Jednak tu mi wystarcza w zupełności 5 godzin snu ,rano chodzę na spacer do pobliskiego parku tak łącznie spacerek około 2 km co myślę że dobrze służy zdrowiu Tyle na dziś  Lima 25 wrzesień 06

Dziki Mietek


Dodaj komentarz


Odśwież

Joomla templates by a4joomla