header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Podróże

Lima 11 Zastrzyki

Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

Lima 11 Zastrzyki

Dziś 21 września 2006 Rano spotkanie z lekarzem Dr.Oswaldo Castro Alfaro dyrektorem OHB del SAC Oxigenacion Hiperbarica. Po dokładnym zbadaniu i przejrzeniu dotychczasowych wyników, zdecydował o minimum 5 zabiegach ale rekomenduje 8 szt.

 


 

Jeżeli 1-4 szt. to po 100 soli za jeden jeśli więcej to po 80 soli .Jeszcze się zastanowię. Po zabiegu szybko do szpitala na fizykoterapie i zastrzyki w kręgosłup tym razem w część lędźwiową .Następnie wdychanie proszku i już nie było czasu na akupunkturę.

Pojechałem na zajęcia w czasie przerwy 15 min wysłałem zdjęcia i wykonałem perę telefonów. No i biegiem na zastrzyki w nogę. Dziś było znów 2 lekarzy więc kolejka była mniejsza. Dr Umansky zdecydował że dostane po 1 zastrzyku w obie nogi .

Lewa bardzo bolała dostałem w 6 miejsc po 1 mg zaś w prawą mniej bolało w 3 miejsca.

Następne spotkanie w poniedziałek 26 wrz. Bo wyjeżdża do La Merced na parę dni.

Więc okazało się że ma tam rodzinę i raz w miesiącu jeździ do Oxapampy do niemieckiej kliniki pomagać niemocom ale teraz w związku z tym że jest tak dużo klientów będzie jeździł co 2 tydzień. Bardzo mu się spodobała moja idea i w przyszłości chętnie by ze mną współpracował i może namówi kolegę gastrologa bo też jest z tamtych stron i razem jeżdżą do Oxapampy.Dziś był bardzo ciekawy wykład prof.Vasco Lucja Karteza na temat regeneracji po chemoterapii. Zwłaszcza przy nowotworach przełyku i żołądka lub narządów dokrewnych.Podaje się przy pomocy odpowiedniej rurki pożywienie do początkowej części jelita grubego smarując ją olejkiem Aceida de Copaiba jako że nie powoduje podrażnień. Płyn często jest na bazie soku z buraka z dodatkiem soku z macy i innych witamin lub minerałów –opracowuje się tą miksturę

indywidualnie na podstawie analizy krwi i moczu. W przypadku  gdy układ trawienny nie był zaatakowany podaje się podobne mikstury do picia. Można to czynić w czasie chemioterapii jednak trzeba robić przerwę dzień przed i 1-2 dni po zabiegu.

Mówił wiele o Mace ale sporo z tego już znałem z poprzednich wykładów ,ale sporo nowości o Chuchuwasi bo jednak ciągle naukowcy coś nowego w tych i innych ziołach odkrywają ,potwierdzają wiele znanych szamańskich zastosowań i znajdują nowe.

Ale nie będę zanudzał.Na koniec powiedział że teraz nauka wzięła sobie na ząb Ayahuasce i już na początku badań jest nią zafascynowana.

Jutro mam tylko komorę tlenową i masaż połączony z zastrzykami oraz proszek i akupunkturę no i wykłady tak że może się wcześniej wyrobie tyle na dzi.

Dziki Mietek.


Komentarze  

0 #1 Jurek 2007-02-01 16:01
Chyba Pomyłka w tytule bo tu mowa o komorach :D
Cytować

Dodaj komentarz


Odśwież

Joomla templates by a4joomla