header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Podróże

Lima 9 Onkologia

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

Lima 9 Onkologia

Dziś od samego rana zmieniono , najpierw spotkanie z Lekarzami o 8:15 u Onkologa

Stwierdzono że mam jeszcze chodzić na wdychanie proszku,na zastrzyki w kręgosłup 13 szt, zastrzyki w nogi 6 szt dodano 2, masaże 10 szt i 2 płukania jelita grubego 4 komory tlenowe.i 16 zabiegów akupunktury i 10 zabiegów baniek. Ponadto za miesiąc na kontrolę żołądka, płuc,nóg i kości. Za pół roku to samo a za rok tomografię. Jeżeli o raka to na razie wszystko w porządku.

To spotkanie trwało 45 min. Potem akupunktura i bańki to samo co wczoraj potem wdychanie proszku. No i spóźniliśmy się na tlen bo było tyko do 14.00, A była 13.00 ale trytment trwa 90 min. Potem zadzwonili do Kike  z Instytutu Fitoterapii z pytaniem –co się ze mną dzieje bo już 2 lata nie odbieram dyplomu ukończenia kursów. Więc tam podjechaliśmy    

A Pani Profesor zakomunikowała mi że w związku że nie odebrałem we właściwym czasie to muszę jeszcze iść na dodatkowe zajęcia w sumie 20 godzin-o nowym zastosowaniu niektórych ziół. I że dziś są zajęcia i będą przez następne 6 tygodni.

Mamy do wyboru różne klasy . Jedna godzina 10 soli. Ale jak od razu zapłacę to 120 soli.

Więc zostałem a Kike z Vanessa pojechali do dentysty.

Dr Roberto Demasco Martinez bardzo ciekawie mówił dobrą angielszczyzną, słuchaczy było około 30. Wykład był o nowym zastosowaniu Chuchuwasi w połączeniu z Ubosem i Uno de Gato Zwłaszcza przy nowotworze kości i innych nowotworach  zwłaszcza z przerzutami. W sumie wykład miał być od 14 do 17 a przeciągnął się do 18:30 Takie duże było zainteresowanie. Tak że ledwo zdążyłem na zastrzyki w nogi.

Ale na szczęście dziś była promocja więc było sporo ludzi i 2 lekarzy.

Dziś dostałem  podwójną dawkę i to 2 razy bardzo bolało i dopiero o 21:30 byliśmy w hotelu. Jutro z samego rana jedziemy na komorę tlenową mamy umówione na 9:00

Potem mamy masaż proszek i na razie doktor przełożył mi zastrzyki na czwartek

To pójdę na wykłady bo ma być prezentacja wyników i filmy i tp więc dosyć ciekawe.

Postaram się wstać wcześniej i pójść na Internet choćby sprawdzić pocztę i wysłać e-mail

Tyle na dziś bo jestem trochę zmęczony i obolały
Dziki Mietek


Komentarze  

0 #1 krzysztof 2007-01-15 02:51
Napisz coś więcej o zastosowaniu Chuchuwasi w połączeniu z Ubosem
Cytować

Dodaj komentarz


Odśwież

Joomla templates by a4joomla