header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Podróże

Lima 6 Gastroskopia

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

Lima 6 Gastroskopia

Dziś w sobotę klinika otwarta od 7:30 do 18:00 Byliśmy tam o 8 rano masę ludzi przynajmniej do południa. Najpierw kolejka do kasy pomimo 4 okienek potem umówienie się z Gastrologiem, na 10 i na 4 piętro na Akupunkturę oczywiście bańki na obie łydki.

Dodatkowo 2 na kark i 18 igieł .Potem na wdychanie proszku i inhalacje już mniej odkaszliwałem .No i gastroskopia ,najpierw długi wywiad  co jadam i to jak najdalej pamiętam,Jakie upodobania kulinarne rodziców i dziadków.

Następnie gastroskopia  przez sądzę widzę najpierw przełyk potem zawór no i żołądek

Górna część ok w miejscu co były guzy tylko lekkie zaczerwienienie. Gorzej środkowa i dolna część widać sporo nadżerek i ran krwawiących niektóre sporo.

Pobiera próbki na bakterie ,i postanawia zaleczyć te najbardziej krwawiące.Wprowadza do sądy specjalną rurkę i patrze a pielęgniarki mocniej mnie przytrzymują .On mówi że zaraz ranę popryska mi Sangre de Drago czy to znam odpowiadam że tak.

Jak prysnął to zrozumiałem dlaczego mnie trzymali- jakby setka szpilek od środka  ukuło

Już przy drugim i dalszych było jakby łagodniej, albo przywykłem.

Kazał nie jeść i nie pić do rana wypisał co mogę jeść przez następnych 8 dni.

I wyznaczył kontrole na 16:30 .

Więc obolały powlokłem się na Akupunkturę tu znów igły i bańki na łydki po 1 na każdą kłute i 3 suche tym razem woda już nie leciała tylko trochę bardzo ciemnej krwi.

No i igły na głowę i skronie i raz na zatoki .

Potem u gastrologa znów sonda tym razem miejsca co po sprejował już się zasklepiły więc popryskał te mniejsze ranki ale te już prawie nie bolały.

Mówi że tą metodę rzadko stosuje tylko przy tak rozległych uszkodzeniach i tylko na wyraźne życzenie pacjenta.(Zabieg kosztuje 35 soli a gastroskopia z wizytą 60 soli).

Można to leczyć także antybiotykami –ale to niszczy florę bakteryjną i osłabia organizm.

A mój i bez tego jest już osłabiony. Można przy mniejszych uszkodzeniach podawać krople Sangro de Drago wraz z płynami ale to trwa o wiele dłużej. Są inne zioła i tabletki.

Co prawda przepisał mi jakąś mieszankę i robili mi ją w aptece około 30 minut i mam to pić 3 razy dziennie.

Tak że dziś mogę trochę odpocząć przed jutrzejszym płukaniem jelita grubego i komorą powitrzno-tlenową

Tyle na dziś
Dziki Mietek


Dodaj komentarz


Odśwież

Joomla templates by a4joomla