header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Podróże

Lima 2 i 3 Dalsze Testy

Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

Lima 2

Dziś rano akupunktura potem 1 test wysiłkowy czyli stres test potem gastroskopia.

U KardiologaNastępnie znów test wysiłkowy tylko dłuższy  bo 15 min i dalej spotkanie z Kardiologiem znowu igły czyli akupunktura potem o 4 noga czyli zastrzyki tym razem mocniejsze i w mniej miejsc bo 1 w 4 miejsca 2 w 3 miejsca. No i na koniec prześwietlenie żył w nogach i prześwietlenie płuc przed tomografią .

 

 

Do hotelu dotarłem o 9:30 i 5 minut później Vanessa dojechała z Lotniska. W międzyczasie dzwonił Raul z Iquitos potem Tomek zostają do 21. Poszedłem szybciej spać po nasmarowaniu nogi ta piekącą maścią  Noc była ciężka bo noga strasznie rwała tak że nie spałem do 4 rano.

Ale rano już miałem czucie w nodze i opuchlizna częściowo opadła.

Lima 3

Trudno było wstać ale o 9 byliśmy w klinice  zaczęło się od testu krwi potem wizyta u kardiologa dobra wiadomość że serce mam w porządku tylko podwyższony cholesterol i problem jest z zastawkami w nogach. Potem akupunktura, Venessie stwierdzili po badaniach że ma podwyższone ciśnienie w prawym oku i dostała 10 igieł i ma dodatkowo 5 zabiegów. Mi pierwszy raz 32 igły począwszy od prawej nogi brzuch głowa i 6 baniek na piersi.

Potem test drożności żył i widoczna poprawa lewa noga 25% prawa 24% a było 12 i 18 %

Następnie decyzja o całościowej tomografii bez kontrastu 144 soles i z  kontrastem 550 soles dostałem do picia 2 butelki ½ litra z kontrastem jedna o 9 wieczór a druga o 8 rano.

Ponadto Manyupę i Munie po 3 szklanki dziennie no i zastrzyk na cholesterol jutro tomografia i prześwietlenie kości no i dieta  od wyjazdu już zgubiłem 4 kg.

Drugie igły trochę mniej bo 24 choć w skroniach i uszach bardzo bolesne. Dziś była przerwa w zastrzykach w nogi przyszliśmy wcześniej do hotelu bo o 5 pm dziś był dzień odpoczynku.

 

 

Tyle Dziki Mietek


Komentarze  

0 #1 Arek 2006-09-29 14:10
Wdzę że ciągle pracujesz nad stroną i uzupełniasz artykuły zdjęciami to się chwali. Bo tak wyglądają bardziej interesująco. Życzę powodzenia w dalszej pracy, szybkiego powrotu do zdrowia .A przede wszystkim dużo szczęścia na nowej drodze Życia Venessie i Tobie składa znajomy ze wspólnych wypadów do Selvy Arek
Cytować

Dodaj komentarz


Odśwież

Joomla templates by a4joomla