Start Medycyna naturalna Metody tradycyjne Posezonowa super promocja pobytu
niedziela, 07 Sie 2011
 
 
Posezonowa super promocja pobytu
Ocena użytkowników: / 13
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Mitch Sobczak   
niedziela, 15 sierpnia 2010 22:31

Posezonowa Super Promocja pobytu oczyszczająco-regeneracyjnego.

Klinika - widok od strony rzeki
Dlaczego promocja? Oczyścić organizm można prawie wszędzie i w różny sposób gorzej już zregenerować wszak do tego potrzebne są produkty świeże dojrzałe i najwyższej, jakości, o co coraz trudniej nawet w Polsce nie wspominając o USA czy Europie zachodniej. Posiadamy świeże zioła do tego celu no i zdrową żywność dobrą wodę i świeże powietrze. Proszę poczytać o diecie oczyszczającej na tej stronie. ważne są także energie gór rzeki i ciągle świeżej wiosennej zieleni, której pełno wokół no i dużo słońca 340 dni w roku. Wszak coraz więcej ludzi zachodu zaczyna doceniać tradycyjne metody leczenia uwzględniające wpływ środowiska i otoczenia na nasze samopoczucie i zdrowie.Oderwanie się od codziennej gonitwy zmiana klimatu i otoczenia aktywny relax,oczyszczenie i uzupełnienie organizmu zwłaszcza w minerały i pierwiastki śladowe jest bardzo ważne i powinno się to robić przynajmniej raz na dwa lata aby podładować nasze akumulatory życiowe świeżą  niezanieczyszczoną energią ,Pobrać ją możemy ze świeżej żywności ,nieskażonego otoczenia i gór, lasów ,rzek oraz wodospadów których w okolicy jest ponad 200 , w celu odreagowania tak nas niszczących stresów.

Mamy w tej chwili 7 kuracjuszy pomimo że oficjalnie jeszcze nasza klinika –ośrodek jest w trakcie robót wykończeniowych ale one koncentrują się na 1 i 2 piętrze a 3i4 jest  całkowicie wykończone czwarte w trakcie wyposażania. Mamy rezerwację następnych 4 osób tak że od 15 września aż do 22 grudnia kiedy zaczyna się pora deszczowa możemy śmiało przyjąć jeszcze 6-10 osób w tej cenie super promocyjnej. Czym się rożni nasza okolica czyli Selva Central od innych regionów?

Wodospad w pobliżu La Merced
Przede wszystkim dobrą pogodą cały rok. Dużą ilością tanich świeżych oraz dojrzałych owoców i warzyw w przeciwieństwie do Iquitos czy Pucallpy, łatwym i tanim dojazdem z Limy jest w sumie 305 km masę połączeń autobusowych od najtańszych za s/10.00  do luksusowych ze spaniem za S/45.00 czas przejazdu od 6 do 8 godzin. W Iquitos czy Pucallpie pobyt w ośrodku najtaniej po sezonie kosztuję $ 50.00 za dobę no i trzeba jeszcze tam dolecieć a bilety od $ 100.00 wzwyż. Nie mówiąc o tym że większość tych ośrodków nie ma prądu i temperatury są o wiele wyższe często powyżej 40 st. cel. przy dużej wilgotności od 80 do 100% po za tym bardzo dużo moskitów u nas prawie nie występują ,wilgotność w naszym regionie nie przekracza 40%.. La Merced jest położone na wysokości 800 m.npm. otoczone zalesionymi górami do 2200 m sporo rzek i strumyków.

Super promocja będzie trwała aż do22 grudnia 2010, bo od tego terminu mamy już zarezerwowane 20 osób na okres świąteczny osób, ale już po cenie trochę wyższej choć dalej promocyjnej. Czyli o 30% więcej na ten termin mamy jeszcze 8 miejsc.

Pobyt minimum 2 tygodnie w pokoju 2-4 osobowym z łazienką $15.00 za osobę. Termin dłuższy lub krótszy do uzgodnienia odnośnie  ceny.

Małżeństwo  duże łóżko $ 26.00za 2 osoby Wyżywienie 3 posiłki $ 6.00 od  osoby

Widok
Zioła oczyszczające i uzupełniające wraz z przygotowaniem zależnie od potrzeb od $ 2.50 do $ 5.00 dziennie. Abo za całość S/ 69.00 co stanowi zależnie od kursu około $ 25.00 od osoby. Jest jeden pokój z kuchnią gdzie można samodzielnie przygotowywać sobie posiłki i zioła  wtedy tylko opłata za pokój, drugi taki jest w trakcie wykańczania. Przejazd do centrum miasta  6 km  kosztuje S/1.50 moto-taxi lub autobusikiem S/1.00(chodzą co 10-15 minut)  Produkty do przyrządzania posiłków można nabywać na miejscu są 3 sklepy-(Nijandari jest to mała dzielnica)- lub na rynku w mieście jest taniej. Można się stołować obok są 2 restauracje ceny posiłku od S/7.00 (1$ =S/2.90). W mieście zwłaszcza na rynku można czasem zjeść taniej i jest większy wybór. Wycieczki całodniowe na przykład na wodospady od $10.00 od osoby dalsze np na źródła wulkaniczne $ 15.00.Przejazd do Oxapampy autobusem $3.00.Na naszym terenie jest ponad 200 wodospadów około 30 pieczar masę rzek i jezior- dla zainteresowanych mogę przesłać mapkę tego terenu z zaznaczonymi atrakcjami.  W rzekach jest dużo ryb nałapanie na wędkę lub małą sieć nie trzeba żadnego pozwolenia. Temperatury cały rok jednakowe  najniższa +23st. cel. Maksymalna +30 st. cel, wschód zawsze o godz 6 rano zachód o 6 wieczór. W naszej rzece Chanchamayo można się kąpać i łowić ryby, ponadto jest sporo miejsca do spacerów mam działkę na przeciwko 30 hektarów ze schodami na górę porośniętą w większości dziewiczą dżunglą17 hektarów ,skąd jest ładny widok na okolice lub drogą wzdłuż rzeczki Nijandari albo spacer w góry na wysokość do 2000 m .pieszy od mostu Kimiri 7 km w górę po drodze 2 ładne wodospady. Także atrakcji nie brakuje.

Chanchamayo - rzeka przy mojej Klinice
Można połączyć przyjemne z pożytecznym czyli oczyszczanie i regeneracja organizmu wraz ze spacerami lub wycieczkami po terenie. Owoców świeżych dojrzałych i nie pryskanych mamy pod dostatkiem cały rok. Może zaspokoić nawet najbardziej wybredne podniebienie. Drobiu jaj ,świeżych ryb rzecznych  a nawet 3 razy w tygodniu oceanicznych jest pod dostatkiem, zioła są świeże co wzmacnia ich działanie w połączeniu ze zdrową żywnością świeżym powietrzem no i wodą źródlaną. Miałem zamiar początkowo współpracować z włoską kliniką z Villa Ricy ale po naradzie z żoną ,synami i znajomymi doszliśmy do wniosku że jak mówi polskie przysłowie że spółki to zjadły jaskółki więc lepiej  zacząć skromnie ale samodzielnie .Wszak żona jest kwalifikowaną pielęgniarką brakuje jej 1 rok do skończenia pełnych studiów ,ja dyplomowanym zielarzem naturalistą. Mamy 2 lekarzy naturalistów którzy z nami współpracują to jest Dr. Gustawo Ellera z San Ramon oraz Dr. Marcos Barroso z La Merced .Ponadto z Plemienia Ashaninka -Shamana Carlosa Torresa No i Curanderę Ane Tomarro z tego samego plemienia oboje są dobrymi zielarzami i odprawiają ceremonie Ayahuascy. Dodatkowo dobrą masażystkę i zielarkę panią Mercedes z San Ramon.

Nasz bungalow do ceremonii Ayahuascy 10m średnicy i 14 wysoki,3 poziomowy- jest już pod dachem z liści palmowych, pozostało około 2-3 tygodni do wykończenia łazienek i schodów na 1 i 2 piętro. Bo tam będą pokoiki dla osób chcących spać trochę taniej i bliżej natury. Tu cena będzie do uzgodnienia po wykończeniu na dziś jeśli ktoś ma zapytania to proszę kierować na mój adres e-mail lub na Skype Mietven albo podać telefon to oddzwonię .Pozdrawiamy wszystkich. Mietek,Venessa,córeczka Yudani,Małpka Natasza i cały zwierzyniec.

Nijandari-La Merced 24 sierpnia 2010 r


 


Artykuły powiązane:
  • Najtaniej i najlepsze zioła kupisz u nas
  • OCZYSZCZNIE ORGANIZMU
  • Leczenie w Peru cz 2
  • Klinika i Szpital Wojskowy Wspomnienia i refleksje z pobytu w Wojskowym Szpitalu na bieżąco. Odnośnie terapii wspomagających na tym oddziale jedynie…
    ', 270);" onmouseout="hidettip();">Klinika i Szpital Wojskowy
  • Początek poważnej Choroby Szpital Wojskowy-Hospital Militar Central-Clinica „Virgen De Las Mercedes” Av Fustino Sanchez s/n Jesus Maria Lima - Peru …
    ', 270);" onmouseout="hidettip();">Początek poważnej Choroby

Poprawiony: czwartek, 31 marca 2011 10:07
 

Komentarze 

 
0 #2 Romek W. 2011-02-15 00:07
Interesuje mnie kuracja oczyszczająco wzmacniająca tak na 3 tygodnie jeśli by cena się utrzyma to na początek września a może podał byś ceny w bungalowie ile by to wyszło bo nas by było 7 osób to może cały bungalow i jak by można to z kuchnia i lodówka to by nas bardziej interesowało i czy trzeba depozyt oraz w jakiej wysokości i kiedy pozdrawiamy Romek ze znajomymi z New York :sad: :D :P
Cytować
 
 
0 #1 Maria R 2011-02-12 23:41
Byliśmy z Mężem i 2 synami w okresie Świąt Ale było sporo gości głownie z Niemiec i jeden pacjent z kolegą z Belgii nie było już miejsca więc Mama Vanessy przeniosła się do córki i kuzynki a nam oddała swój pokój,Miejsce naprawdę wspaniałe Pełno zieleni i choć to pora deszczowa to właściwie tylko 2 razy przez 2 tygodnie popadało trochę dłużej bo raz nawet do 10 rano tak przeważnie deszcz kończył się o 7 lub 8 padało przeważnie co drugą noc a tak cały dzień słonecznie temperatury w granicach 26--29 st cel. Wilgotność nie więcej jak 40-50% .Jest tam co zwiedzać także się nie nudziliśmy .Byliśmy na wodospadach Tyrol,Bayoz,Vel on de Novia,i paru innych zwiedziliśmy w sumie 6 pieczar byliśmy także na gorących źródłach pochodzenia wulkanicznego koło Uchubamby ,Ponadto jest tam w miasteczku rynek czynny od 6 rana do 23 a w soboty Ferja czyli taki miejscowy targ prawie w centrum miasta na ulicy z tyłu cmentarza i przyległych chyba z 500 stanowisk a możne i więcej,Takiej ilości gatunków owoców i warzyw nie mówiąc o ziemniakach to nigdzie jeszcze nie widziałam .Można tam tanio zjeść np Paciamankę czy inne potrawy w sumie 4 do 5 soli na osobę .My w większości w jedzenie zaopatrywaliśmy się sami Pan Mietek zainstalował nam kuchenkę na balkonie i postawił lodówkę pożyczył trochę garnków itp a do sklepiku mieliśmy 80 m a jak trzeba było więcej to jechaliśmy do miasta w sumie to 6km Mototaxi 1,50 soli od osoby. ale za to jak nie jeździliśmy na wycieczki to chodziliśmy na długie spacery urzekała nas zieleń ciągle w kolorze wiosennym pełno zapachów , ,Dopiero Mietek im pokazał że rano w zatoczkach można ręką połapać tylko trzeba się spieszyć bo potem kormorany czaple czy orły wyłapią..Myślę że na jesień zjawimy się znowu może nawet ze znajomymi Myślę że do tego czasu Pan Mietek wykończy bungalow i jak obiecał będzie taniej no i niezależnie oraz blisko rzeki tyle pozdrawiam z zimnego Chicago Maria z Adamem i synami Piotrem oraz Tomkiem
Cytować
 

Dodaj komentarzOdśwież