header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Medycyna naturalna

Najtaniej i najlepsze zioła kupisz u nas

Ocena użytkowników:  / 9
SłabyŚwietny 

Najtaniej i najlepsze zioła kupisz u nas

W związku ze sporym zainteresowaniem i dużą ilością zamówień oraz skutecznością leczenia ziołami Anyjsko-Amazońskimi postanowiliśmy w formie promocji obniżyć maksymalnie cenę pojedynczych ziół lub zestawów.

Zwłaszcza że od paru miesięcy mamy nowych sprawdzonych przez INRENA dostawców zrzeszonych w organizacji Santa Natura której i nasza klinika jest członkiem.

Mamy Indian z plemienia Ashaninka i Shapivo zrzeszonych w tej organizacji i mających zgodę INRENA na ograniczone pozyskanie dziko rosnących ziół takich jak Uno de Gato,Chuchuhuasi,Uvos,Abuta itp ponadto Ci Indianie prowadzą plantacje zarejestrowaną wyżej wymienionych ziół. Tak samo mam możliwość dzięki Księdzu Bogdanowi którego parafia obejmuje tereny wokół Huancavelica dostać prawdziwą dziką Macę choć w ilości ograniczonej ale tak samo Macę z upraw ekologicznych czyli na naturalny nawozie i kompoście oraz wiele innych ziół pochodzenia Andyjskiego. Nasz region Junin w kturym mieszkamy swym zasiegiem obejmuje teren od wysokich Andów powyżej 6000 m aż do Selvy niskiej poniżej 300 m tak że na tym terenie występują praktycznie wszystkie zioła opisane i stosowane Przez Ś,P.Ojca Edmuno Szeligę którego poznałem w 1991 r dzieki Zbyszkowi Filiciukowi a potem Jurkowi Zakrzewskiemu. Wiele się o nigo prz te lata nauczyłem. Na trenie regionu Junin występuj ponad 3500 gatunków ziół z z tego około 500 jest dobrze opisanych Oprócz typowych zestawów stosowanych przez IPIFA zy wiele instytutów oraz aptek polecających zioła nasza oferta jest o wiele bogatsza i zestawy na 3 miesięczną lub jeśli zachodzi taka potrzeba mamy bardziej urozmaiconą i dobieraną każdorazowo o potrzeb chorego o na postawie nam przesłanych wyników każdorazowo ustalają lekarze ,szamani lub zielarze u nas pracujący lub z nami współpracujący. Przyjmujmy też pacjentów w naszej klinice wraz z pobytem i możliwością gotowania ziół i posiłków samodzielnym po uprzednim przeszkoleniu mamy 2 pokoje łącznie z kuchnią lub dajemy pełny serwis opisany w promocji pobytu na mojej stronie dzikimietek.com Zioła dzikie nie są konieczne w początkowym to znaczy 1 i 2 stadium choroby nowotworowej,jednak przy zaawansowanym stadium to znaczy 3 i 4 zioła dzikie działają o wiele szybciej i skuteczniej a są tylko o 30 do 50% droższe. Pragniemy zaznaczyć że każda kuracja powinna być poprzedzona kuracją oczyszczającą gdyż zioła właściwe dla danej kuracji skutecznej działają gdyż jak mawiają Indianie lepiej pić wodę w czystym kubku. A teraz pragniemy podać ceny promocyjne poszczególnych typowych ziół z zaznaczeniem dzikie lub plantacyjne cenę podajemy w dolarach USA. Jest to cena za 100 gr do kuracji potrzeba zależnie od 200 o 600 gr. danego zioła.

Nazwa zioła cena w formie dzikiej . plantacyjnej.

Uno de Gato                 $5.00              $3.00

Chuchuhuasi                $4.50             $2.50

Tahuari                       $6.00              $2.80

Uvos $                        $7.00               $3.40

Abuta                          $4.00              $2.45

Maca                         $6.50                 $3.50

Zioła niżej wymienione jak Achiote, Asmahila, Albahaca, Chana piedra. Chiricsanango, Cola de caballo, Cuti-cuti, Flor de Arena, Comprefrex, Graviola, Hrampuri, Iporuro, Manayupa, Marcco, Mullaca, Muna, Muna-Muna, Pas-uchaca, Pino-pino, Suelda con Suela, Slvia, Varison, Tomillo, Valeriana Andina, Zarzaparrilla i wiele innych typu liściastego na 100 gr $3.00 do $3,50 na jedną kurację 3 miesięczną potrzeba zależnie od wyników o 100 o 300 gr. Proszę poczytać artykuł Zioła Andyjsko-Amazońskie kontakt z nami przez E – mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Skype Mietven albo telefon +51194 5338333 przy większym zamówieniu cena może być obniżona

Pozdrawiamy cały zespół Klinika Nijanadari.


Komentarze  

0 #1 Adam. 2011-02-14 23:15
Dzięki za zioła kuracje już prowadzę 8 tydzień i widzę duże zmiany na lepsze przede wszystkim jest duża poprawa jeśli chodzi o krew no i ogólnie czuje się lepiej mój lekarz wprost nie chce uwierzyć a na początku był bardzo sceptyczny zobaczymy jak się kuracja skończy to zrobię wyniki wraz z tomografią pozdrawiam wszystkich no i Tobie oraz rodzinie wszystkiego naj,naj, Adam z LA :-);-):oops:
Cytować

Dodaj komentarzOdśwież

Joomla templates by a4joomla