header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Medycyna naturalna

Super Promocja 2012

Ocena użytkowników:  / 24
SłabyŚwietny 

Promocja pobytu oczyszczająco-regeneracyjnego.

klinikaDlaczego promocja? Oczyścić organizm można prawie wszędzie i w różny sposób gorzej już zregenerować. Wszak do tego potrzebne są produkty świeże dojrzałe i najwyższej jakości o co coraz trudniej nawet w Polsce. Posiadamy świeże zioła do tego celu no i zdrową żywność, dobrą wodę i świeże powietrze. Proszę poczytać o diecie oczyszczającej na tej stronie. Ważne są także energie gór, rzeki i ciągle świeżej wiosennej zieleni, której pełno wokół no i dużo słońca - 340 dni w roku.

Wszak coraz więcej ludzi zachodu zaczyna doceniać tradycyjne metody leczenia, uwzględniające wpływ środowiska i otoczenia na nasze samopoczucie i zdrowie. Oderwanie się od codziennej gonitwy zmiana klimatu i otoczenia aktywny relaks, oczyszczenie i uzupełnienie organizmu, zwłaszcza w minerały i pierwiastki śladowe jest bardzo ważne i powinno się to robić przynajmniej raz na dwa lata, aby podładować nasze akumulatory świeżą niezanieczyszczoną energią. Pobrać ją możemy ze świeżej żywności, nieskażonego otoczenia i odreagowania tak nas niszczących stresów.

 

W tej chwili przebywa u nas 5 kuracjuszy. Mamy trochę rezerwacji na miesiące letnio-jesienne. Czym się rożni nasza okolica czyli Selva Central od innych regionów ?

bungalowPrzede wszystkim dobrą pogodą cały rok. Duża ilością tanich, świeżych oraz dojrzałych owoców i warzyw w przeciwieństwie do Iquitos czy Pucallpy, łatwym i tanim dojazdem z Limy. Odległość, to w sumie 305 km. Istnieje masa połączeń autobusowych - od najtańszych za s/20.00 do luksusowych ze spaniem za S/49.00. Czas przejazdu od 7 do 9 godzin w nocy w dzień 8 do 10 godzin. W Iquitos czy Pucallpie pobyt w ośrodku najtaniej po sezonie kosztuję $50.00 za dobę no i trzeba jeszcze tam dolecieć a bilety od $100.00 wzwyż. Nie mówiąc o tym że większość tych ośrodków nie ma prądu i temperatury są o wiele wyższe często powyżej 40 st. cel. przy dużej wilgotności od 80 do 100%. Poza tym bardzo dużo moskitów - u nas prawie nie występują, wilgotność w naszym regionie nie przekracza 40%. La Merced jest położone na wysokości 800 m n.p.m. Otoczone zalesionymi górami do 2200m, sporo rzek i strumyków oraz wodospadów i pieczar a także źródła lecznicze typu wulkanicznego.

Pobyt minimum 2 tygodnie w pokoju 2-4 osobowym z łazienką i balkonem $19.00 za osobę. Bez balkonu $ 22.00 za osobę.

Małżeństwo duże łózko $ 29.00za 2 osoby pokój z balkonem bez balkonu $ 27.00. Wyżywienie 3 posiłki $ 9.00 od osoby

Zioła oczyszczające i uzupełniające wraz z przygotowaniem zależnie od potrzeb od $3.00 do $5.00 dziennie. Albo za całość S/69.00 od osoby. Są 2 pokoje z kuchnią gdzie można samodzielnie przygotowywać sobie posiłki i zioła wtedy tylko opłata za pokój $29.00. Przejazd do miasta 5 km kosztuje S/2.00 moto-taxi lub autobusikiem S/1.50 (chodzą co 10-15 minut). Produkty do przyrządzania posiłków można nabywać na miejscu są 3 sklepy - (Nijandari jest to mała dzielnica) - lub na rynku w mieście jest taniej. Można się stołować obok są 2 restauracje ceny posiłku od S/8.00. W mieście zwłaszcza na rynku można czasem zjeść taniej i jest większy wybór.

przystanek pontonowyWycieczki całodniowe na przykład na wodospady od $15.00 od osoby, dalsze np. na źródła wulkaniczne $ 25.00. Przejazd do Oxapampy autobusem $5.00. Na naszym terenie jest ponad 200 wodospadów, około 30 pieczar, masę rzek i jezior - dla zainteresowanych mogę przesłać mapkę tego terenu z zaznaczonymi atrakcjami. W rzekach jest dużo ryb nałapanie na wędkę lub małą sieć - nie trzeba żadnego pozwolenia. Temperatury cały rok jednakowe najniższa +23st. cel. Maksymalna +31 st. cel. Wschód zawsze o godz 6 rano zachód o 6 wieczór. W naszej rzece Chanchamayo można się kąpać i łowić ryby. Ponadto jest sporo miejsca do spacerów. Mam działkę na przeciwko - 30 hektarów ze schodami na górę porośniętą w większości dziewiczą dżunglą 17 hektarów, skąd jest ładny widok na okolice lub drogą wzdłuż rzeczki Nijandari. Lub spacer w góry na wysokość do 2200 m. Pieszy spacer od mostu Kimiri 7 km w górę po drodze 2 ładne wodospady. Także atrakcji nie brakuje. Można połączyć przyjemne z pożytecznym czyli oczyszczanie i regeneracja organizmu wraz ze spacerami lub wycieczkami po terenie. Owoców świeżych dojrzałych i nie pryskanych mamy pod dostatkiem cały rok. Może zaspokoić nawet najbardziej wybredne podniebienie. Drobiu, jaj, świeżych ryb rzecznych a nawet 3 razy w tygodniu oceanicznych jest pod dostatkiem. Zioła są świeże co wzmacnia ich działanie w połączeniu ze zdrową żywnością świeżym powietrzem no i wodą źródlaną.

wodospadMiałem zamiar początkowo współpracować z włoską kliniką z Villa Ricy ale po naradzie z żoną, synami i znajomymi doszliśmy do wniosku że jak uczy polskie przysłowie: "Powiedziały jaskółki, że niedobre są spółki", więc lepiej zacząć skromnie ale samodzielnie. Wszak żona jest kwalifikowaną pielęgniarką - brakuje jej 1 rok do skończenia pełnych studiów, ja dyplomowanym zielarzem naturalistą. Mamy 2 lekarzy naturalistów którzy z nami współpracują to jest Dr. Gustawo Ellera z San Ramon oraz Dr. Marcos Barroso z La Merced. Ponadto z Plemienia Ashaninka - Shamana Carlosa Torresa No i Curanderę Ane Tomarro z tego samego plemienia - oboje są dobrymi zielarzami i odprawiają ceremonie Ayahuascy. Dodatkowo dobrą masażystkę i zielarkę panią Mercedes z San Ramon.

Nasz bungalow do ceremonii Ayahuascy 10m średnicy i 14 wysoki, 3 poziomowy- jest już pod dachem z liści palmowych. Bo tam będą pokoiki dla osób chcących spać trochę taniej i bliżej natury. Tu cena będzie do uzgodnienia po wykończeniu. Na dziś jeśli ktoś ma zapytania to proszę kierować na mój adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na Skype Mietven albo podać telefon to oddzwonię. Pozdrawiamy wszystkich.

* Obecny kurs waluty: 1$ =S/2.54

 

Mietek, Venessa, córeczki: Yudani i Yoko, małpka Natasza i cały zwierzyniec.
Nijandari-La Merced 5 maja 2012 r

 

img_ignore:wizytowka


Dodaj komentarzOdśwież

Joomla templates by a4joomla