header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Majowie 2012

Ocena użytkowników:  / 32
SłabyŚwietny 
 • Majowie 2012
 • Część pierwsza
 • Część druga
 • Część trzecia
 • Część czwarta
 • Część piąta
 • Część szósta
 • Część siódma
 • Część ósma
 • Część dziewiąta
 • Część dzisiąta
 • Część jedenasta
 • Część dwunasta
 • Wszystkie strony

Ciekawy materiał co nas czeka - byli ludzie z wycieczką u MAJÓW i potwierdzają.

Pana Drunvalo miałem okazje poznać dzięki Jerremu i jego żonie mieszkających we Flagstaff Arizona. Którejś soboty pod koniec czerwca 2008 kiedy byłem ostatni raz w Trading Post Zadzwonił Jerry że diś wieczorem jest ciekawe spotkanie w  Sedonie o 7 Pm i abym o 6 był u niego będzie czekał. Spóźniłem się około 40 min. I nim dotarliśmy to prelekcja już była w pełni nim załapałem o co chodzi to trochę czasu minęło. Dopiero w przerwie Jerry pokrótce mi wyjaśnił. Trochę sceptycznie się do tego odnosiłem. Zwłaszcza do daty 21/12/2012r. dlatego że miejscowi Ashaninka mają trochę inne zdanie uważają tą date jako koniec pewnej epoki pewnego cyklu i nic po za tym. W drugiej części też mało uważałem zwłaszcza po telefonie zapraszającym mnie do Chicago ze wylot mam za 3 dni.

Więc na koniec gdy podzieliłem się moimi wątpliwościami z prowadzącym Drunvalo to uzyskałem tylko odpowiedź o oknie czasu i terminie aż do 2015 i o tym że zmiany mogą nadejść w każdej chwili itp. I właściwie o tym spotkaniu szybko zapomniałam.Dopiero gdy Joachim przesłał mi ten artykuł sobie trochę przypomniałem umieszczam o na stronie bez żadnych poprawek i uwag aby czytelnicy sami mogli wyrobić sobie zdanie. Tyle z Nijandari La Merced - Mietek

DRUNVALO MELCHIZEDEK – THE MAYA OF ETERNAL TIME

Komentarze  

 
+2 #9 Gosia 2011-11-17 12:33
Witam.A ja myślałam że wariuję :cry:Od 2008roku moje życie ''przebiegunowa ło'' się o 180st.Żyję w przeświadczeniu że jestem z Plejad(chociaż nie ma tu o tym mowy),ale w ścisłym związku z Altlantami i Majami .Śnię o laboratoriach odległych w czasie w tysiącach lat,w moich snach pojawiaja sie złote miasta i księgi-rownież jakies zielone tablice- ktore ''rozkodowuję'' Rzadko pamiętam co tam czytam-ostatni jednak pamiętam- brzmiał''Dlacze go wkładacie bajki o demonach pomiędzy prawdę'' Może ktoś wie co to oznacza.Wiedza nabyta z tych snow -ujawnia mi(przypomina) sie czasami kiedy trafie na jakis przekaz -podobny do tego , ale zawsze ''na dany czas''.Od dwóch lat nie przestaje szukać z otwartym umysłem pozbyłam sie paradygmatow i ''ludzkich''ste reotypów myślenia.Teraz jestem wolna i szczęśliwa.Koch am te poszukiwania -czuję, że to mój cel , że prowadzi mnie ''do domu''.Uczucie ,że jestem o krok od od czegoś wielkiego nigdy mnie opuszcza i daje mi siły Pozdrawiam i dziekuje za ten tekst :-)
Cytować
 
 
+1 #8 Colin 2011-07-13 06:54
Mądrości trzeba szukać u naszych przodków. Czyż my, dorośli, nie wiemy więcej o tym, co nas otacza, niż nasze dzieci?
Wiem dobrze, że od pokoleń przekazywane są potomkom tzw. mądrości ludowe. Wierzę więc i to, że mądrość ludu starożytnego przetrwała tysiące lat, mimo, że sam ten lud już zaniknął.
Dzięki Ci, Mitch, za te słowa przypomnienia o sięganiu do korzeni przodków, ale i dzięki za słowa otuchy i wzruszający tekst o tym, co nas czeka. Zazdroszczę Ci, że miałeś możliwość rozmawiać z tymi, którzy przetrwali, żeby przekazać wiedzę starożytną współczesnym. Pozdrawiam.
Cytować
 
 
+2 #7 hunter22 2010-11-03 16:30
Wspanialy, tekst, ja jak czytałem to o ostsniej ceremoni, i jak starszyzna powiedziała dziekiemu, że oni są przodkami, to i mi wyszły łzy.
Ale na początku za metematykę i fizykę nie odpowiada prawa pólkula, a lewa, bo to logika, a prawa półkula odpowiada za sztukę itp.
Cytować
 
 
+1 #6 Greenpiqe 2010-09-17 15:41
Pierwszy raz widze aby ktos tak precyzyjnie opisal istote roku 2012. Najciekawsze jest to ze dokladnie takiej samej wiedzy udalo mi sie doswiadczyc podczas wielu ceremoni ayahuaski. Problem polega na tym ze wiedziec a ja przekazac to dwie zupelnie rozne rzeczy.
Ta wiedza nie pochodzi z tego swiata...
Wiele razy kiedy prosilem aby dane mi bylo zapamietac jak najwiecej i przeniec wiedze do naszego wymiaru odpowiedz byla jedna: ''Wiesz przeciez ze nie ma nawet jednego waszego slowa ktore byloby w stanie w najmniejszym stopniu przyblizyc co tutaj doswiadczasz''.
To prawda...pozost alo mi tylko czuc i wiedziec co jest prawda a co nie.
Ten artykul zawiera w sobie wiele prawdy...
Komus jednak udalo sie choc troche przyblizyc naszymi slowami o co w tym wszystkim chodzi.
Cytować
 
 
0 #5 barthezik 2010-09-13 22:11
Bardzo artykuł... choć moja wiedza jest dość płytka, potwierdził mi on by odrzucić wszelkie lęki, być spokojnym o przyszłość, żyć miłością i pracować nad tym by zbliżać się do wyższego "Ja". Tym samym podnosząc wibrację, pomagając Matce Ziemi.
Co do samej treści - fajne jest to, iż przekaz jest na tyle chaotyczny, by dać nam odczuć, iż przekaz pochodzi z wnętrza autora.
Cytować
 
 
+1 #4 ZGG 2010-08-22 09:56
Piękny artykuł. Serdeczne dzięki, wiele się z niego dowiedziałem. Anastazję tak czytałem. Zamiast strachu zacznijcie funkcjonować na energii miłości.A wszystko stanie się zupełnie inne. :woohoo:
Cytować
 
 
0 #3 Harzak 2010-07-13 02:54
czytałem Anastazję W.Megre.. podobne przesłanie.. nie wiem czy ktoś czytał..??
Cytować
 
 
0 #2 oliwia 2010-04-11 04:30
czy naprawde bedzie koniec swiata ! czy to tylko brednie ?! boje sie :shock: :sad:
Cytować
 
 
0 #1 Michał 2010-01-04 08:09
Dziękuję za wspaniały opis, wiedziałem już to o czym Pan pisał, ze środka siebie. Jednak teraz jestem pewien.
Cytować
 

Dodaj komentarzOdśwież

Joomla templates by a4joomla