header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Indianie - Am. Północna

Opowieści Charliego 7

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Opowieści Charliego 7

Przeszukując stare H-drive znalazłem sporo starych notatek i listów postaram się je umieszczać Mietek.

Rozmowy z Charleym z notatek

W śród wyższych uczni a zwłaszcza Medicine Man uważa się że myśl  a potem słowo wypowiedziane świadomie ma władze nad materią ze może ja kształtować a nawet tworzyć gdy zachodzi taka potrzeba. Choć ci co mają ta możliwość nigdy starają się jej nie nadużywać. Indianie uważają że zwykły człowiek czyli profan-ktoś posiadający jedynie naukę o o wiedzy nie wiele mający pojęcia,często ulega sugestiom astralu adoptując informacje stamtąd pochodzące i przetwarzając na własne myśli a potem czasem poglądy.

Najczęściej nie zna źródła informacji -duchowego informatora. Indianie też korzystają z tych informacji ale czynią to świadomie indywidualnie w czasie medytacji lub zbiorowo przy okazji specjalnych ceremonii przywołują duchy swych przodków prosząc o pomoc w rozwiązaniu jakiegoś problemu lub pytają się o ich zdanie lub pogląd na daną sprawę. Gdyż wiedzą że wielu z odeszłych Medicine Man ma bardziej bezpośrednie kontakty z wyższymi duchami i szerzej widzi dany problem. Nam tutaj żyjącym jest trudno pojąć nawet materię w jej subtelnej postaci to znaczy jej otoczkę którą możemy nazwać aurą a która jest jednym z łączników z różnymi formami świata dla przeciętnych niedostrzegalnego czyli potocznie zwanego niewidzialnym lub duchowym działającym na wielu poziomach. Mówią że to co się działo przez całe tysiąclecia i przez wiele wzlotów i upadków państw narodów kultur ras a nawet całych ludzkości co już miało miejsce na ziemi 6 razy to jest ciągła nauka ciągłe poszukiwanie i korygowanie wychowawcze.

Teraz jesteśmy u progu zmian kiedy nauka zacznie odnajdywać sens słów ze starych podań czy ksiąg między innymi Biblii zacznie  pojmować Boga właściwie. Pojąć jego możliwości i jego hierarchii tej niewidzialnej i tych co wypełniali i dalej wypełniają jego wolę świadomie na ziemi.-Nie mylmy z hierarchią wszelkich wyznań bo tam Oni są w skąpej mniejszości najczęściej spychani na margines często dopiero po śmierci dopiero dostrzegani. Ale to jest konieczne w naszej epoce ryb-materii aby po przesileniu czyli przejściu do epoki wodnika-umysłu lub ducha ulec zmianie tak jak nauka ulega tak ulegną kościoły sekty religie i wyznania.

Oni twierdzą że zbliża się czas aby drogi wiedzy i nauki zbliżyły się do siebie. Aby nauka bez dawnych uprzedzeń podeszła do odwiecznej wiedzy przekazywanej w formie legend lub podań spisanych w wielu księgach aby je ponownie zbadała gdyż tam jest wiele kluczy to podniesienia naszego rozwoju i zwiększenia naszych możliwości. Oraz właściwego ich wykorzystania dla dobra ogółu-nie jak dotychczas bywało dla wyzysku dominacji destrukcji a nawet zadawania śmierci. Dlatego tak nam jest trudno pojąć Indian a zwłaszcza tych z kasty kapłańskiej-wyższych uczni  i Medicine Man, że posiadając taką wiedzę nie bronili się przed strasznym przetrzebieniem przez białych, że nie używają swej wiedzy dla polepszenia bytu materialnego że żyją skromnie a nawet nędznie.Wszak od dawna znane są im tajniki do których nauka dopiero dochodzi jak pole wirowe energii skręt w lewo ku dołowi destrukcyjny i prawy ku górze budujący nauka dopiero niedawno yo odkryła a oni od wieków umieją na te wiry wpływać ,czy fale Szumana odkryte dopiero 1949 ina tej podstawie Tesla stwożył podstawy hiperanten do kontroli pogody i zachowań ludzi. Na razie wszystkie te eksperymenty w niewielkim stopniu się udają ale głównie służą negatywnym celom dlatego wyniki są mizerne.Indianie i nie tylko używają to odwiecznie dokładnie to kontrolując ale nigdy nie  nadużywając.Oni znają dokładnie zasady i czynią wszystko świadomie znając konsekwencje swych poczynań.Umieją działać w systemie makro jak i mikro wykorzystują potężne puste przestrzenie wewnątrz atomu jak i wirowanie jądra czy tak ważne  elektronu to samo odnoszą do makro czyli wirowanie planet wokół osi jak i wokół słońc czy obrót systemu lub galaktyki wokół center.Znają potężna energię wirującego elektronu i umieją z niej korzystać na przykład do lewitacji przedmiotów jak i ludzi.

Nauka zaczyna stopniowo wychodzić po za 3 wymiary odkrywając dalsze tak samo jak długo nie mogła wyjść po za 3 stany skupienia materii czyli stały, ciekły  i gazowy potem dodała plazmę też dodaje próżnie  a oni widzą to w 12 wymiarach i stanach materii. jak świadomość informacja czy super-świadomość itp informacja przechodząc w niższe stany tworzy materię o wysokiej wibracji ale o małym skupieniu czyli dla nas niedostrzegalną pod wpływem ukierunkowanej energii myśli –informacji przechodząc w niższe stany skupienia staje się widzialną i namacalną jest to potężna i prawie nieograniczona energia do której ma dostęp wyćwiczona i skoncentrowana myśl ludzi o dużej wiedzy.Tak że myśl ta potężna energia stwarza materię a nie odwrotnie. Stąd powiedziane w biblii że “najpierw było słowo....... “ Ale ta myśl lub słowo powinno być świadome i skoncentrowane aby mogło wywołać skutki widzialne.To tak jak z systemem sieci komputerowej networku ,internetu czy intranetu możliwości mamy potężne zwłaszcza w internecie ale wśród tylu informacji znaleźć tą co szukamy nie łatwo wie to wielu co często przeszukuje zasoby internetu.

To samo z komputerem wszechświata odwieczną baza informacyjną o wiele większą od internetu z którym nasz umysł jest połączony ale umysł to jak komputer wymaga operatora.Tak jak nam nie zawsze udaje się w pełni wykorzysta możliwości naszego komputera i jego programów tak i nasz rozum nie potrafi jeśli nie wprawiony i wyćwiczony potrafi skorzystać z możliwości umysłu. Przez to sami się ograniczamy pomimo możliwości dostępu do całej wiedzy wszechświata korzystamy z jej okruchów mniejszych lub wiekszych i to często niewłaściwie czasami na swą i bliskich zgubę. Dlatego jeśli ktoś świadomie wejdzie na ścieżkę prowadzącą do wiedzy to stopniowo rozwija w sobie możliwości trudne do ogarnięcia dla profana jego wzrok zaczyna dostrzegać inne wymiary cztery stany skupienia my to nazywamy jasnowidzeniem stąd przynajmniej początkujący mają problemy z odróżnieniem stadium skupienia materii nim stanie się widzialna i kiedy i czy w ogóle to nastąpi bo nie zawsze schodzi do niższych poziomów to bardzo zależy od nas wszystkich a nie tylko od kreatora,wszak na szachownicy królówka ma potężne możliwości ale kilka mniejszych figur a nawet pionków może ją osaczyć lub zbić.

Dlatego uczniowie niższych stopni u Indian posługują się ziołami i oddziaływaniem bezpośrednim kamieni i minerałów potem już tylko esencji lub wyciągów ale ciągle bezpośrednio na tego któremu pomagają dojść do balansu czyli równowagi po naszemu powrócić do zdrowia gdy wyższym wystarczy coś co należy do danej osoby lub jej fotografia. A  medicine man  nie potrzebuje nawet tego potrafi zmaterializować energię każdej rośliny czy kamienia w danum pomieszczeniu często od siebie oddalonym o setki mil lu ściągnąć energię z innej planety lub gwiazdy która jeszcze nie jest widoczna czyli jest w innym stanie skupienia.To działanie jest bardziej skuteczne in wyższy poziom rozwoju ucznia albowiem według nich wszystko ma swoja świadomość czy to kamień roślina zwieże czy każdy z nas tylko różnimy się poziomem. Oddziałujemy na siebie mniej lub bardziej świadomie dostajemy ciągle wiele informacji od naszego umysłu ale nasz rozum poprzez filter lokuje je w szufladkach nieprawdziwe mało prawdopodobne lu bezceremonialnie odrzuca te co zostają to czasem nam przypominają że już gdzieś  to słyszeliśmy lub widzieliśmy. Ale mamy możliwość wpływu na nasze ograniczenia jakie dyktuje nam rozum poszerzania naszej świadomości i lepszego kontaktu z nad lub podświadomością a przez to z naszym umysłem.

Przez to Tworzymy lub przystosowujemy się do ogólnych praw etycznych i moralnych w czym pomaga nam bardzo nasze sumienie. Zaczynamy najpierw kontrolować nasze czyny i postępowanie a potem słowa a na końcu Myśli jako nośniki największej energii.Gdyż myśl świadoma uduchowiona może istnieć samodzielnie niezależnie od nas w formie myśli kształtów i być o wiele silniejsza  jeśli pochodzi od wielu. Stąd siła wspólnych modlitw czy ceremonii. Stąd w raz ze zdobywaniem wiedzy rośnie i odpowiedzialność za to co czynimy gdyż nasze możliwości rosną wraz z rozwojem. Dlatego nasze słowa czy myśli mogą oddziaływać dobrze lub źle na otoczenie lub inne osoby  a odległość nie ma znaczenia myśli trafia zawsze do adresata.

Dlatego rozwój duchowy wymaga wiele wyrzeczeń i ciągłej pracy nad sobą doskonalenie się aby nie działać na swoją i innych szkodę .Pozytywne myślenie i działanie jest nieodzowne na tej drodze postępu im wyższy rozwój duchowy im więcej pracy nad sobą tym większa skuteczność słów i myśli i lepsza możliwość obrony przed negatywnymi myślami lub słowami innych.

Tyle na dziś  ze starych notatek –nocnych długich dyskusji z Medicine Man ze szczepu Navajo John Charlie w okresie między świątecznym1987 roku

 


Komentarze  

0 #1 Nikita 2009-11-01 11:06
Ciekawe to wszystko ale wydaje mi sie, ze jeszcze dalej niz Indianie sa Hindusi. Bo w Wedach znajdziesz wielka wiedze. Pozdrawiam!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Joomla templates by a4joomla