header image
Super Promocja
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Mitch Sobczak   
czwartek, 05 listopada 2009 20:20

Super Promocja pobytu oczyszczająco -regeneracyjnego.

Dlaczego promocja? Oczyścić organizm można prawie wszędzie i w różny sposób gorzej już zregenerować wszak do tego potrzebne są produkty świeże dojrzałe i najwyższej jakości o co coraz trudniej nawet w Polsce. Posiadamy świeże zioła do tego celu no i zdrową żywność,dobrą wodę i świeże powietrze. Proszę poczytać o diecie oczyszczającej na tej stronie.Ważne są także enrgie gór rzeki i ciągle świeżej  wiosennej zieleni której pełno wokół no i dużo słońca 340 dni w roku.Wszak coraz więcej  ludzi zachodu zaczyna doceniac tradycyjne metody leczenia,uwzględniające wpływ środowiska i otoczenia na nasze samopoczucie i zdrowie.Oderwanie się od codziennej gonitwy zmiana klimata i otoczenia aktywny relax,oczyszczenie i uzupełnienie organizmu zwłaszcza w mineray i pirwiastki śladowe jest bardzo ważne i powinno się to  robić przynajmnej raz na dwa lata aby podładowac nasze akumulatory świeżą  niezanieczyszczoną energją ,Pobrać ją możemy ze świeżej żywności ,nieskażonego otoczenia i odreagowania tak nas niszczących stresów.

Mamy w tej chwili 3 kuracjuszy pomimo że oficjalnie jeszcze nasza klinika –ośrodek jest w trakcie robót wykończeniowych ale one koncentrują się na 1 i 2 piętrze a 3 jest  całkowicie wykończone czwarte w trakcie wyposażania. Mamy rezerwację następnych 5 osób w tym jedno małżeństwo, od 12 grudnia przeważnie do 15-20 stycznia Mogę śmiało przyjąć jeszcze 6-10 osób w tej cenie super promocyjnej. Czym się rożni nasza okolica czyli Selva Central od innych regionów ?

Przede wszystkim dobrą pogodą cały rok,Duża ilością tanich,świeżych oraz dojrzałych owoców i warzyw w przeciwieństwie do Iquitos czy Pucallpy, łatwym i tanim dojazdem z Limy jest w sumie 305 km masę połączeń autobusowych od najtańszych za s/10.00  do luksusowych ze spaniem za S/45.00 czas przejazdu od 6 do 8 godzin. W Iquitos czy Pucallpie pobyt w ośrodku najtaniej po sezonie kosztuję $ 50.00 za dobę no i trzeba jeszcze tam dolecieć a bilety od $ 100.00 wzwyż. Nie mówiąc o tym że większość tych ośrodków nie ma prądu i temperatury są o wile wyższe często powyżej 40 st. cel. przy dużej wilgotności od 80 do 100% po za tym bardzo dużo moskitów u nas prawie nie występują ,wilgotność w naszym regionie nie przekracza 40%..La Merced jest położone na wysokości 800 m.npm.otoczone zalesionymi górami do 2200 m sporo rzek i strumyków.

Super promocja będzie trwała aż do 15 lutego, bo od tego terminu mamy już zarezerwowane 16 osób, ale już po cenie trochę wyższej choć dalej promocyjnej. Czyli o 30% więcej na ten termin mamy jeszcze 4 miejsca.

Pobyt minimum 2 tygodnie w pokoju 2-4 osobowym z łazienką $ 20.00 za osobę

Małżeństwo  duże łózko $ 29.00za 2 osoby Wyżywienie 3 posiłki $ 6.00 od  osoby

Zioła oczyszczające i uzupełniające wraz z przygotowaniem zależnie od potrzeb od $ 2.50 do $ 5.00 dziennie. Abo za całość S/ 85.00 od osoby. Jest jeden pokój z kuchnią gdzie można samodzielnie przygotowywać sobie posiłki i zioła  wtedy tylko opłata za pokój, drugi taki jest w trakcie wykańczania. Przejazd do miasta  5 km  kosztuje S/1.50 moto-taxi lub autobusikiem S/1.00(chodzą co 10-15 minut)  Produkty do przyrządzania posiłków można nabywać na miejscu są 3 sklepy-(Nijandari jest to mała dzielnica)- lub na rynku w mieście jest taniej. Można się stołować obok są 2 restauracje ceny posiłku od S/7.00 (1$ =S/2.90). W mieście zwłaszcza na rynku można czasem zjeść taniej i jest większy wybór. Wycieczki całodniowe na przykład na wodospady od $10.00 od osoby dalsze np na źródła wulkaniczne $ 15.00.Przejazd do Oxapampy autobusem $3.00.Na naszym terenie jest ponad 200 wodospadów około 30 pieczar masę rzek i jezior- dla zainteresowanych mogę przesłać mapkę tego terenu z zaznaczonymi atrakcjami.  W rzekach jest dużo ryb nałapanie na wędkę lub małą sieć nie trzeba żadnego pozwolenia. Temperatury cały rok jednakowe  najniższa +23st. cel. Maksymalna +30 st. cel, wschód zawsze o godz 6 rano zachód o 6 wieczór. W naszej rzece Chanchamayo można się kąpać i łowić ryby, ponadto jest sporo miejsca do spacerów mam działkę na przeciwko 30 hektarów ze schodami na górę porośniętą w większości dziewiczą dżunglą17 hektarów ,skąd jest ładny widok na okolice lub drogą wzdłuż rzeczki Nijandari albo spacer w góry na wysokość do 2000 m .pieszy od mostu Kimiri 7 km w górę po drodze 2 ładne wodospady. Także atrakcji nie brakuje. Można połączyć przyjemne z pożytecznym czyli oczyszczanie i regeneracja organizmu wraz ze spacerami lub wycieczkami po terenie .Owoców świeżych dojrzałych i nie pryskanych mamy pod dostatkiem cały rok. Może zaspokoić nawet najbardziej wybredne podniebienie. Drobiu,jaj ,świeżych ryb rzecznych  a nawet 3 razy w tygodniu oceanicznych jest pod dostatkiem,Zioła są świeże co wzmacnia ich działanie w połączeniu ze zdrową żywnością świeżym powietrzem no i wodą źródlaną. Miałem zamiar początkowo współpracować z włoską kliniką z Villa Ricy ale po naradzie z żoną ,synami i znajomymi doszliśmy do wniosku że jak mówi polskie przysłowie że spółki to zjadły jaskółki więc lepiej  zacząć skromnie ale samodzielnie .Wszak żona jest kwalifikowaną pielęgniarką brakuje jej 1 rok do skończenia pełnych studiów ,ja dyplomowanym zielarzem naturalistą. Mamy 2 lekarzy naturalistów którzy z nami współpracują to jest Dr. Gustawo Ellera z San Ramon oraz Dr. Marcos Barroso z La Merced .Ponadto z Plemienia Ashaninka -Shamana Carlosa Torresa No i Curanderę Ane Tomarro z tego samego plemienia oboje są dobrymi zielarzami i odprawiają ceremonie Ayahuascy. Dodatkowo dobrą masażystkę i zielarkę panią Mercedes z San Ramon.

Nasz bungalow do ceremonii Ayahuascy 10m średnicy i 14 wysoki,3 poziomowy- jest już pod dachem z liści palmowych, pozostało około 2-3 tygodni do wykończenia łazienek i schodów na 1 i 2 piętro .Bo tam będą pokoiki dla osób chcących spać trochę taniej i bliżej natury. Tu cena będzie do uzgodnienia po wykończeniu na dziś jeśli ktoś ma zapytania to proszę kierować na mój adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub na Skype Mietven albo podać telefon to oddzwonię .Pozdrawiamy wszystkich. Mietek,Venessa,córeczka Yudani,Małpka Natasza i cały zwierzyniec. Nijandari-La Merced 5 listopada 2009 r

 

 

 
 Dziki Mietek
Proszę o komentarze i wpisywanie kodu antyspamowego.
Pozdrawiam Mitch
Kto jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Statystyka
Użytkowników : 24
Artykułów : 281
Zakładki : 83
Odsłon : 898487