header image
JAN OD BOGA
Ocena użytkowników: / 166
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Mitch Sobczak   
niedziela, 14 stycznia 2007 00:25

JAN OD BOGA

BRAZYLIA, ABADIANIA

 

Przybywają w tysiącach. Chorzy, kulawi, nieuleczalnie chorzy, ci , którym medycyna już nie morze więcej pomoc, do małego miasta w centralnej części Brazylii. Odbywają oni długie międzynarodowe loty, niektórzy zaś  wielogodzinne podróże autobusem do Abadianii, położonej wysoko na płaskowyżu w Centralnej Brazylii. Przyjeżdżają, by być uleczeni przez uzdrowiciela-cudotwórce Joao Teixeira de Faria, zwanego „Janem od Boga”.

On zeskrobie katarakty i nowotwory, guzy oczu nożem, raka piersi poprzez małe nacięcie, i sprawi , ze kaleka zacznie chodzić zaledwie za dotknięciem jego dłoni. Ułożone w stos sięgający sufitu: kule, wózki inwalidzkie, szyny milcząco składają świadectwo o jego sukcesie. Został on obwołany największym uzdrowicielem od ostatnich 2 tys lat.

Autobusy przyjeżdżają w ciągu nocy. O piątej rano jest wciąż spokojnie i chłodno. Ciężka mgła okrywa miasto Abadiania, które wyrosło tu przede wszystkim po to, by zaspakajać potrzeby pielgrzymujących. Ludzie siedzą na zewnątrz prostych zabudowań, rozmawiając spokojnie i...czekając. Niektórzy śpią w samochodach i autobusach, inni stoją oczekując świtu. Pensjonaty zapewniają darmową kawę dla zmęczonych podróżnych przybyłych w ciągu nocy. Świt przyniesie nowa nadzieje życia bez bolu i choroby.

Centrum w szpitalnym stylu jest otwierane o 6 rano. Chorzy gromadzą się według ich numerów kolejkowych. W jakimś pokoju Joao odpoczywa przygotowując się.  Rita, dentystka i wolontariuszka, uleczona przez Joao z nieuleczalnej choroby, wyjaśnia, ze Joao może zawezwać 34 upoważnionych doktorów, którzy używają go jako narzędzia do wykonywania zdumiewających operacji chirurgicznych i uzdrowień. Wyjaśnia, ze Joao jest nieświadomym medium, które nie pamięta nic z momentem kiedy zawłada nim Byt. Najważniejsza Istota jest Dom Inacio, którego imie nosi centrum CASA DE DOM INACIO.

Operacja Oka

Wywiad z Joao zaczynam w niewyróżniającym się pokoju na tyłach centrum. Joao leży na tapczanie w przyćmionym, skromnie umeblowanym pokoju. Na ścianie ponad jego głową wiszą portrety głównych Duchów. Na sąsiedniej ścianie zawieszone jest z tuzin honorowych tytułów, dowodów wdzięczności oraz nagród wystawionych Joao przez wdzięczne kraje i VIP- pacjentów, spośród nich najbardziej znacząca jest Medal Uznania od prezydenta Peru z wdzięczności za uzdrowienie syna  Joao pozdrawia nas machnięciem dłonią odpoczywając na tapczanie. Nie pozostajemy długo. Joao ma przed sobą bardzo długi dzień. W kolejce ustawiło się już ok. 600 osób mimo tego, ze jest dopiero 7.30 rano. Wkrótce Joao odmówi krotka modlitwę i „ pracujący duch” ucieleśnia się  w nim. Mamy czas by przyjrzeć się pomieszczeniu, zanim zacznie się uzdrawianie.

Centrum, czule zwane Domem, proste i wystarczające, zostało tak zaprojektowane by spełniać potrzeby przybywających. Główny hol otwarty z jednej strony prowadzi od zadaszonego przejścia, toalet oraz ogrodu różanego. To jest główny punkt leczniczy, gdzie odbywają się operacje na pacjentach, tam gdzie stoją. Wesoła melodia ogłasza wejście Ducha. Porusza się on wolno, za nim podążają asystenci z chirurgicznymi narzędziami. Znieczulenie oraz sterylizacja narzędzi dokonywana jest przez Duchy, fakt, który zadziwia przybywających lekarzy. Od 35 lat nie miał miejsca ani jeden przypadek posocznicy.

Podczas pierwszego poranka widziałem operacje, które rzuciły wyzwanie mojej logice. Dotykając głowy kobiety, mającej raka żołądka, podniósł jej koszule odsłaniając świeżo zszyte 4-calowe nacięcie. Dwie godziny później, wydawała się czuć świetnie, w doskonałym nastroju, szczęśliwa, mówiąc: „widzisz? Mojego raka już nie ma,  idę do domu  robić kolacje”.

Niektóre operacje skrajnie odbiegają od utartych wzorców. Przy użyciu długich szczypcy i wacika Joao operuje poprzez nos, wysoko wkręcając w zatoki. Powiedziano mi, ze Joao potrafi dokonać 28 rodzajów operacji ciała  stosując te technikę. Ten okropny widok dla oglądających, przez operowanych jest odczuwalny albo jako średnio nieprzyjemny albo znaczący dyskomfort. Jedna kobieta stwierdziła, ze odczucia miała tak dobre, ze żałuje ze Joao nie wykonał na niej jeszcze jednego zabiegu. Inny mężczyzna oświadczył, ze jego 6 złamanych kości stopy zostało wyleczonych tą technika. Podobnie nielogiczna wydaje się operacja wykonywana  metoda skrobania gałki ocznej przy pomocy kuchennego noża, procedura kompletnie niemożliwa dla innego lekarza. Skrobiąc gałkę oczną nożem kuchennym, Joao usuwa nie tylko raka oczu, ale i guzów w innych częściach ciała, w żaden sposób logicznie nie powiązanych z okiem. Zaproszony do przyglądania się operacji z bliskiej odległości, widziałem delikatne błękitne światło emanujące z  ostrza noża. Światło to wnikało głęboko w źrenice i rozgałęziało się licznie. Ani razu nie zostało zastosowane znieczulenie ani sterylizacja podczas operacji.

Image
Niepotrzebna już i w dalszą drogę
Nacięcia chirurgiczne nie wywoływały żadnych krwawień, zadziwiając zawsze lekarzy i uczonych.

  Zostałem uprzedzony przez życzliwego asystenta, bym zauważył zadziwiający fenomen: jednoczesne niewidzialne operacje, jakie występują w tłumie oglądających operacje wykonywane przez Joao. Nie bylem nawet przygotowany na częstotliwość i prostotą tego znaczącego zjawiska. Ludzie wokół mnie upadali jak muchy. „Weź tego!” powiedział Joao przerywając delikatna operacje oka i wskazując palcem w tłum. „Tam jest jeszcze jeden! Weźcie ich do pokoju medytacyjnego”  ze współczuciem mówiąc (do asystentów). Miały tam miejsce prawdziwie cudowne uzdrowienia.

  Obserwowałem w zachwycie mężczyznę od 50 lat przykutego do wózka inwalidzkiego, któremu po zwyczajnym dotknięciu nóg powiedziano: wstań i idź. Wdzięczny, odprowadzany przez asystenta wybuchnął płaczem, a jego wózek stal się częścią wystawy w pokoju medytacyjnym. Poszedłem sprawdzić jak maja się pacjenci w pokoju pooperacyjnym.

  Pachnący czystością i sterylnością- czystym duchowym powietrzem, nie chemiczna sterylnością szpitala,  pokój operacyjny zawierał 2 rzędy czystych białych łóżek. Wyszukałem kilkoro osób po „jednoczesnych operacjach” by sprawdzić ich stan. Beznadziejne przypadki raka , kamienie żółciowe, przepuklina, katarakty, chroniczny artretyzm, białaczka, problemy serca i dużo niezdiagnozowanych chorób. Wszyscy byli senni, ale spokojni i zadowoleni.Każdy, z którym rozmawiałem upewnił mnie, ze został szczeliwie zoperowany (to osoby, które tylko obserwowały operacje!!!) Jeden mężczyzna, który nie był w stanie usiąść, zgiąć się, nawet wymagał pomocy by się położyć, został uleczony poprzez nacięcie miedzy ramionami. Natychmiast był zdolny zgiąć się, kucnąć i usiąść. Był tak szczęśliwy opisując swoje uzdrowienie, a łzy toczyły się  po jego kwadratowych policzkach.

Dom-centrum zawiera jeszcze 3 inne ważne pokoje. W pokoju medytacyjnym siedzi 30 lub więcej mediów ubranych na biało, w głębokiej medytacji. Powiedziano mi, ze to wytwarza silny uleczający prąd. W następnym pokoju, służącym do rozmów, siedzi kolejnych 60 lub więcej wolontariuszy służących jako media. Kolejka niedomagających pielgrzymów przechodzi przez ten pokój, gdzie otrzymują leki i recepty od Joao, wcielonego Ducha. Po operacjach Joao zasiada w obszernym fotelu, a ludzie kolejno przechodzą. Duch przegląda każdego człowieka i widzi jego problem. Dla wielu zapisze on zestaw ziół w spirytualnym stenograficznym skrócie. Powłóczący nogami, kulami, na wózkach- liczba ludzi zdaje się nie kończyć. Ci, którzy wymagają poważnych operacji, bądź przedłużonego leczenia, kierowani są do przylegającego pokoju, poczekalni. Kiedy Joao mówi, jego ręka, samodzielnie jakby w oderwaniu od niego, dokonuje błyskawicznych zapisów w notesie. Jeszcze jeden zapis, jeszcze jedna instrukcja i kolejka ludzi posuwa się naprzód. Inżynier, który jako pierwszy przyprowadził do Domu swoja córkę z powodu bolesnego stanu nogi,

Sala Główna
mówi ze Medium (tj Joao z ucieleśnionym Duchem) pozostanie tak długo tego dnia, nawet do późnych godzin wieczornych, aż wszyscy przybyli otrzymają pomoc.

Joao Teixeira, mimo ze jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorca w swoim prywatnym życiu, jest prostym człowiekiem niskiego pochodzenia, który poświęca 3 dni w tygodniu na leczenie ludzi, nie pobierając za to żadnej opłaty. Krepy mężczyzna, drobnej budowy, emanuje ogromnym współczuciem i wielka siła wewnętrzna. Jest bardzo oszczędny w słowach, lecz jego głęboki glos wymusza uwagę.

Urodzony w zubożałej rodzinie, jest blisko zaznajomiony z głodem, brakiem i poniżeniem ubóstwa. Jak ujawnia to jego biografia „Cudotwórca”, dar uzdrawiania otrzymała w wieku 16 lat, kiedy pojawiła się przed nim kobieca jawa, i nakazała mu udać się do pobliskiego kościoła. Kiedy przybył, powitał go starszy członek kościoła, dalej Joao nie pamięta co działo się z nim przez kolejnych kilka godzin, ale kiedy przebudził się, powiedziano mu ze dokonał cudownych operacji . Od 38 lat dokonuje uzdrowień mimo nieugiętych prześladowań. Większość swego młodzieńczego życia spędził jako wędrowiec, przemieszczając się z miasta do miasta, lecząc i żywiąc się tym, co otrzymał. Policja stale dręczyła go biciem i wiezieniem. Pomimo jego współczucia i bezinteresownego poświęcenia tysiącom chorym szukającym pomocy,  wciąż jest  wyśmiewany przez wrogów. Zadziwiająco, Joao leczy wielu ze swych prześladowców: policjantów i osób duchownych z ich nieuleczalnych chorób. Duchowni, rabini, zakonnicy z całego świata piszą swoje świadectwa potwierdzające cuda, jakie czyni.

Biedni i sławni, są jednakowo mile widziani.Wśród sławnych, jest Shirley Mclaine, której powiedziano, ze już nigdy nie będzie tańczyć z powodu porażenia nóg (od raka żołądka)- tak było do czasu zanim nie została uleczona przez Joao. Tysiące pisemnych świadectw zapełniają akta, wraz z wycinkami z gazet oraz listami od wdzięcznych uleczonych.  Szacuje się, ze uleczył około 15 milionów ludzi w czasie 38 lat swej uzdrowicielskiej pracy. Naukowcy dostarczają raportów potwierdzających cudowne wyleczenia z chorób znanych i nieznanych poprzez nieuleczalne przypadki raka, tocznia oraz (jak dotychczas) 139 przypadków AIDS. Wielu przyjeżdżają tu w swoich białych płaszczach sceptycyzmu, a opuszczają kompletnie przeświadczeni o tym, ze Joao jest autentycznym paranormalnym fenomenem medycznym.

Chorzy  nie płaca za leczenie. Jeśli zapisywane są zioła, płaci się kilka dolarów, pokrywających koszty produkcji. Każdy będzie poczęstowany zdrowa prosta zupa, chlebem i ziołowa herbata, bez żadnych opłat. Tydzień przed moim przyjazdem Joao wyleczył i nakarmił 15 tysięcy ludzi, i to w zaledwie 3 dni! Joao oraz jego wolontariusze pracują do 14 godzin dziennie. Mówi się, ze Joao leczy i operuje w ciągu jednego tygodnia najpoważniejsze choroby, co największej zachodniej klinice zabrałoby ponad 1 miesiąc!

Jak inni wielcy znani uzdrowiciele przed nim, Edgar Cayce, Ze Arigo and Britain's Harry Edwards, jego uzdrowienia dostarczają nadziei wszystkim nieuleczalnie chorym, którzy wyczerpali juz wszystkie drogi współczesnej medycyny. Joao jest żywym dowodem egzystencji Ducha, którego nawet najwięksi sceptycy nie potrafią obalić.

 

Podróż do tego sanktuarium jest wielkim duchowym doświadczeniem nawet dla zdrowych i krzepkich.

 

Autor artykułu :Robert Pellegrino Estrich 1995

 

 

  Tłumaczenie  niezbyt dokładne( ciąg dalszy>wskazówki dla podróżujących w opracowaniu)

 

Artykuł w j. angielskim, wraz ze zdjęciami dostępny na stronie internetowej www.johnofgod.com

 

 

 

 

 

Informacje praktyczne dla udających się w podróż

 

 

(Do osób chcących skorzystać z wyjazdu organizowanego przez tamtejsza agencje w Abadiania)

 

Oferujemy usługę, która zawiera: transport tam i z powrotem z Brasilii do Abiadianii, posiłki i noclegi na 10 dni, usługi tłumaczenia oraz stalą opiekę poprzez procedurę  Centrum, byś mógł uzyskać jak największe korzyści w czasie swego pobytu. Wg naszego rozkładu spotykamy się w Naoum Plaza Hotel w Brasilii wyznaczone dni, aby następnego dnia dotrzeć  klimatyzowanym autokarem do Abadianii na popołudniowa sesje w Sanktuarium.

 

Jest bardziej dogodnym i tańszym sposobem kupić bilet lotniczy ze swojego kraju do Brazylii ( można samodzielnie poszukać tańszych lotów w dogodnej dacie). Generalnie nie ma międzynarodowych lotów bezpośrednio do Brasilii; konieczna jest przesiadka w Sao Paolo lub Rio de Janeiro. (Z Europy warto przejrzeć oferty lotów z Londynu, Frankfurtu, Paryza; należy się liczyć z lotem trwającym łącznie z przesiadkami ok 17-19 godzin i kosztem w okolicy 1200$= 3600 zl).

 

Z USA warto wziąć połączenie do Sao Paolo, a stamtąd lot lokalny do Brasilii, tak planując, by przybyć w jeden ze wskazanych w grafiku wtorków. Spotykamy się ok 19.30 w holu hotelu Naoum Plaza, by zjeść kolacje w pobliskiej restauracji. Następnego dnia, w środę rano wyjedziemy autokarem do Abadianii, by w następna sobotę rano być z powrotem w Brasilii. Mrzesz zatem wrócić do domu jeszcze w sobotę, chyba ze chcesz zostać dłużej, wtedy wspomożemy Cie w załatwieniu taniej kwatery na dłuższy wynajem.

 

Nasza usługa kosztuje 1.390$ i obejmuje:

 • Nocleg w dniu przybycia do Brasilii w 5-gwiazdowym hotelu Naoum Plaza Hotel

 • Transport autokarem tam i z powrotem do Abadianii ( jakiekolwiek ewentualne indywidualne wymagania zmiany trasy powinny być opłacany bezpośrednio u kierowcy)

 • 10 noclegów w Abadianii

 • 3 posiłki dziennie włączając w to sok, wodę, kawę lub herbatę ( dodatkowe napoje za dopłatą)

 • Usługa tłumaczenia

 • Nasza stała pomoc i przewodnictwo w czasie trwania wizyty

 

Będziesz potrzebować jedynie drobnych pieniędzy na zakup pamiątek, kamieni szlachetnych, kawy lub ziół ( ok 4 $ za butelkę, zwykle 5-10 jest zalecanych)  i kilka możliwie polecanych terapii na łóżku kryształowym przed leczeniem. ( 7 $ za sesje).

 

Joao nie akceptuje żadnej płatności za leczenie, lecz jeśli taka Twa wola możesz coś ofiarować.

 

Daj nam znać, jeśli zdecydujesz się skorzystać z pomocy naszej organizacji, tak wcześnie jak to możliwe.

 

Wtedy będziemy prosili o wysłanie zaliczki, $ 500 by w ten sposób zagwarantować Ci zakwaterowanie. Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał zrezygnować z planowanej podroży, wtedy zwrócimy Ci pieniądze pomniejszone o kwotę 300 $. będziemy również potrzebować Twoich danych: imienia i nazwiska (tak jak widnieją one w paszporcie) oraz numeru paszportu.

 

  Jeśli będziesz jechać z USA lub Europy najlepiej pieniądze przesłać elektroniczną drogą bankowa ( jeśli tak, wtedy wszelkie koszta bankowe potrąć od kwoty, przerzucając tym samym koszt wysyłki na nas).

W takim przypadku skontaktuj się z nami, by otrzymać informacje w sprawie metod płatności.

 

O sanktuarium

 

Centrum znajduje się w wiejskim rejonie centralnej Brazylii, na południowy zachód od stolicy Brazylii, noszącej to samo imie : Brasilia. Niewielu ludzi mówi tu po angielsku.

Ogrody Sanktuarjum
Od 5 lat ze znacznym sukcesem towarzyszymy przyjeżdżającym. Kiedy Duch wstępuje w Joao, traci on świadomość. Duch mówi niewiele ( przy takiej licznie przybywającej liczbie ludzi), ale tak by było to zrozumiale. Rzadko oferuje indywidualne duchowe kierownictwo, w przeświadczeniu o konieczności podejmowania decyzji wynikających z wolnej woli; sam fakt przebywania w Centrum wywołuje wiele duchowych i fizycznych zmian. Nie widzieliśmy nikogo, kto nie byłby zmieniony głęboko; fakt oglądania na oczy własne wielu codziennych cudownych uzdrowień,oddziały wuje głęboko. Oczekiwanie na efekt kuracji może zabrać nawet do 3 miesięcy. Oczywiście, jak w zachodniej medycynie- nie ma na to gwarancji. Większość Ludzi, w zależności od ciężkości choroby, reaguje pozytywnie w czasie. Jednak część przypadków nie odnajdzie uleczenia- np utracona kończyna nie odrośnie, ani nie zostanie uleczony kompletnie zdegenerowany system; jest taki punkt w organizmie, po przekroczeniu którego ciało już nie potrafi się zregenerować. Jeśli to możliwe, doradzamy pozostać w Abadianii przynajmniej ponad tydzień. Pozwala to Duchowi mieć czas i wybór, by w najlepszy sposób uleczyć Twe ciało. Jeśli zdecydujesz się zostać dłużej, pomożemy Ci w znalezieniu taniej kwatery we wsi.
Miejsce odpoczynku

 

Po obejrzeniu Joao przy pracy nikomu już nie przychodzi wątpić w istnienie Bytu o wielkim wymiarze duchowym i kreatywnej sile.  Zdolność otworzenia się na ten wymiar może stać się Twa największą korzyścią dla Twego życia.

Jeśli masz jakieś specjalne medyczne problemy, z którymi chcesz by Duch-w-Joao miał do czynienia-daj nam znać, tak byśmy wiedzieli o twoich szczególnych potrzebach.

 

Zanim przyjedziesz do centrum powinieneś pamiętać:

 • Zapewnij sobie, na 3 dni pobytu w Sanktuarium, białe lub pastelowe, jasne ubrania

 • Miej przy sobie wystarczająca ilość gotówki ( trudno tu o bankomaty), warto byś wymienił cześć waluty na pieniądz brazylijski> real

 • Zostaw wszelkie kosztowności w domu

 • Joao nie ma nic przeciwko fotografowaniu bądź filmowaniu

 • Upewnij się ze twój paszport jest ważny przynajmniej 6 m-cy w momencie wjazdu do Brazylii ( Europejczycy generalnie nie potrzebują wizy wjazdowej, ale warto się przed wyjazdem upewnić w ambasadzie brazylijskiej )

 • Miej przy sobie ręcznik i mydło ( akurat może być tego na miejscu niewystarczająca ilość)

 • Wykup ubezpieczenie chroniące Cie od nieszczęśliwych wypadków, choroby, śmierci

 

 

W razie dodatkowych pytań nie wahaj się skontaktować z nami droga e-mailową

 

Robert Pellegrino Estrich

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  

 Uwagi: w Brazylii obowiązuje język portugalski, warto zatem wyposażyć się w rozmówki polsko-portugalskie. Warto zawsze pamiętać, że im więcej jesteście samodzielni i odważni, tym bardziej możecie zaoszczędzić na wszelkim pośrednictwie. Sama podróż, daleka i mecząca kosztuje  ok 1200$. Skorzystanie z powyżej opisanej usługi- kolejne 1400$.


Dodatkowe przydatne informacje:

Image
ogród i budynki Sanktuarjum

Temperatura  w dzień dochodzi do 98 F czyli 37 C w nocy spada do 40 F 4 C często pada warto wziąć Lekki płaszcz przeciwdeszczowy lub parasol.Lekkie buty lub sandały.Bilety załatwia  się jeżeli samemu się tam dotrze w Księgarni są za darmo można wrzucić datek do skrzynki księgarnia czynna od 7:30 do 17:00 od poniedziałku do Piątku w sobotę do 12:00 Pierwszy bilet nazywa się Primera Vaz a powtórny Seguenda Vaz  trzeba mieć też swoje zdjęcie .Miejsce w kolejce warto zająć przed 6 rano.  

 

WE WRZESNIU 2009 Joaeo będzie w USA w New Jork więcej informacji i rezerwacje pod tel.1 800 944 1001 albo na stronie http://www.meetjohnofgod.com/index.htm te info dostalem dopiero teraz 28 lipiec 2009 Pozdrawiam Mietek

Jeśli wybierzesz drogę telefoniczna, najpierw kontaktuj się na  numer w Brazylii.

  informacje po portugalsku pod nr 55 62 922 4119

 

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
suzi  - kto pomoze mi wyslac fotografie   |2010-04-21 13:42:59
Czy znajdzie sie ktos o wielkim sercu , i pomoze mi wyslac fotografie , nie
znam angielskiego, a tam napewno trzeba opisac swoja chorobe ,,bardzo prosze o
kontakt [email protected]
Piotr  - re: Wróciłem od Jana   |2010-04-12 13:44:26
ja sie tam wybieram niedlugo. Szukam chetnych do podruzy, Email:
[email protected]
agnes  - jan od boga   |2010-02-25 05:09:52
nowe ustawienie
Anonimowy  - re: pomoc   |2010-02-22 12:37:48
agnes napisał:
agnieszka ma guza w 4 komorze mozgu.nikt go nie moze usunac.jest
sparalizowana na wozko inwalidzkim.czy ktos moze pomoc w dotarciu
lub napisaniu do jana od boga ?[/quote][quote=dolores]proszę napisać
czy dostała pani meil na temat możliwości leczenia,Nasza Jula też
jest chora na tą chorobę.Pozdrawiam
---maila nie otrzymalam.przynajmniej narazie.podaje
[email protected]  -pozdrawiam !
agnes  - pomoc   |2010-02-19 15:27:12
agnieszka ma guza w 4 komorze mozgu.nikt go nie moze usunac.jest sparalizowana
na wozko inwalidzkim.czy ktos moze pomoc w dotarciu lub napisaniu do jana od
boga ?
Anonimowy   |2010-02-10 17:13:37
Mój syn ma mózgowe porażenie dziecięce nie chodzi ma 19 lat czy ktoś był i
wie czy wyjazd do Jana od Boga by mu pomógł, może znalazła by się osoba
która zechciała by nam pomóc proszę o kontakt tel 888 757 005
Anonimowy   |2010-02-10 17:00:01
A
Magda  - prosze o informacje   |2010-01-01 16:00:18
bardzo proszę o kontakt i informacje od kogos kto był na miejscu .mam
zniszczony uklad pokarmowy najbardziej trzustke wezly chlonne zespoł Sogrena
niewydolnosc nerek . mo telefon 798904321
INDYGO549  - re: Nie każdy zna angielski - proszę o wytłumaczen   |2009-12-25 11:59:22
INDYGO549 napisał:
Witam wszystkich którzy nawiązali kontakt z Janem od Boga. Nie znam
osobiście języka angielskiego. Proszę kogoś kto już
nawiązał kontakt o szczegółowy opis tutaj pod jaki adres wysłać
zdjęcie i opis choroby żeby trafiło to pod właściwy adres. Osobiście
jestem zdrowy ale chcę pomóc komuś kto o Janie od Boga
nie słyszał. Proszę o pomoc - o szczegółowe wyjaśnienie co i jak
załatwić. Z góry dziękuję. Można odpisać na mój e-mail:
 [email protected]
INDYGO549  - Nie każdy zna angielski - proszę o wytłumaczenie   |2009-12-25 11:57:21
Witam wszystkich którzy nawiązali kontakt z Janem od Boga. Nie znam osobiście
języka angielskiego. Proszę kogoś kto już nawiązał kontakt o szczegółowy
opis tutaj pod jaki adres wysłać zdjęcie i opis choroby żeby trafiło to pod
właściwy adres. Osobiście jestem zdrowy ale chcę pomóc komuś kto o Janie
od Boga nie słyszał. Proszę o pomoc - o szczegółowe wyjaśnienie co i jak
załatwić. Z góry dziękuję.
martin   |2009-12-08 04:15:02
Mam zone chora na zoltaczke.prosze o pomoc.
[email protected]
Anonimowy   |2009-12-06 02:02:29
z Polski są organizowane wyjazdy bezpośrednio do Jana za przyzwoitą cenę
Anonimowy  - re: adres, pod ktory mozna wyslac zdjecie   |2009-12-01 07:51:04
pani Agnieszko prosze napisać jakie są efekty po wysłaniu zdjęcia czy jest
jakas poprawa sama choruje i czasami nie mam juz sił na to wszystko prosze o
kontakt [email protected]ówka życze.......
Syla  - bylismy Tam....   |2009-10-26 14:11:38
teraz moj maz chodzi, odzyskal sile, wczesniej nie mogl sie poruszac,
wymagal 24 godzinnej opieki.
Teraz polecamy tym wszystkim, ktorzy szukaja
pomocy i przede wszystkim gleboko wierza, ze wyzdrowieja. Wiara nas
umacnia, nie zapominajmy o tym...
Pozdrawiam i prosze pisac na e
maila
[email protected]
Syla  - Bylam Tam.....   |2009-10-26 14:05:20
[color=blue][/clor]
Witam serdecznie, bardzo polecam spotkanie z Janem. Zabralam tam
swojego meza , ktorymial guza  mozgu bardzo zlosliwego a do tego
 nieoperacyjnego. Wyjechalismy w marcu 2009  wrocilismy
28.06.2009 szczesliwim  przepelnieni wiara i nadzieja. Niedlugo potem
 dowiedzielismy sie od lekarzy, ze guz ulegl  pomniejszeniu
dlatego stan mojego meza ulegl  znacznej poprawie. wczesniej byl
przykuty do wozka.
Anonimowy   |2009-10-23 11:15:04
ja tam bylem 2 razy naprawdę warto pozdrowienia z Beskidów
Malgorzata  - Adres   |2009-10-11 14:10:38
prosze napiszcie czy wyslalam zdjecie pod dobry adres info@meetjohnof
god.com,bo tylko taki znalazlam
ja   |2009-08-24 06:01:14
Proszę o adres mailowy, żebym mogła wysłać zdjęcie i pomoc w wypełnieniu
formularza po angielsku. Z góry dziękuję. [email protected]
Anonimowy  - wizyta w Londynie?   |2009-08-22 10:12:09
Czy Uzdrowiciel jest spodziewany w Londynie?
Anonimowy   |2009-08-20 06:21:14
Prosze o adres zebym mogl wyslac zdjecie mojej mamy jest chora na raka... Bede
wdzieczny [email protected]
kasia  - Proszę o pomoc.   |2009-07-31 00:33:34
Mam ciężko chorą córkę,ma 2 latka lekarze nie dają jej szans na
życie,chciałabym się dowiedzieć na jaki adres mogę wysłać zdjęcie
dziecka ponieważ taka podróż jest dla nas niemożliwa.Proszę o adres na
maila [email protected] z góry serdeczne dzięki
dolores  - do kasi   |2009-08-21 13:40:10
kasiu czy dostałaś adresgdzie można wysłać zdjęcie
kasia  - do dolores   |2009-08-24 12:56:51
nie jeszcze nikt się nie zlitował a szkoda.
hedley  - Okultyzm   |2009-07-28 14:16:53
Czy odzyskanie zdrowia warte jest każdej ceny? Przecież to jest okultyzm w
czystej postaci, niezgodny z nauką Kościoła Katolickiego.

ODRADZAM!!!
Prosta droga do egzorcysty.
Maria  - MARIAH   |2009-06-14 13:17:01
Wspanialy czlowiek poprzez którego pracują Istoty Świetliste żeby z Wielkiej
Milości nam Istotom Ludzkim a Swoim Braciom i Siostrom pomóc .Kocham Was za
Waszą pracę i Milość prytulam do serca swego Marysia z Zabrza
Elzbieta  - wyslanie zdjecia   |2009-05-27 12:38:43
nie moge sie dowiedziec jak mozna wyslac zdjecie, czy znalazl by sie ktos
pomocny i zyczliwy zeby podac jakies namiary i opis jak to sie robi,. za
zyczliwosc drugiego dobrego czlowieka napewno odplaci sam Pan Bog moj email
elzbieta-paw[email protected] czekam niecierpliwie na odp.i wierze , ze znajdzie
sie jaks bratnia dusza
Petros  - Byłem w Abadianii w drugiej połowie kwie   |2009-05-04 09:28:25
Byłem, widziałem, nie bardzo rozumiem tego co się tam działo, ale wierzę,
że dzieją się tam rzeczy ważne. Pojechałem tam jako wsparcie dla mojej
żony, dla której była ta podróż a na miejscu okazało się, że sam miałem
dwie operacje... Jeśli tylko ktoś ma możliwość by pojechać to
bezwzględnie warto. Organizacyjnie nie jest to trudne, bo wszystko można
załatwić przez internet - bilety lotnicze, noclegi na miejscu i taksówkę z
lotniska. Przezycia są niezapomniane i bardzo poruszające.
pragnę.  - Patros czy możesz mi podać ages tego uizdrowiciela   |2009-07-29 10:07:58
MÓJ BRAT JEST TETRAPLEGIKIEM , SKOCZYŁ NA GŁÓWKĘ KIEDY MIAŁ 17 LAT , JEST
NA WÓZKU JUŻ OKOŁO 20 LAT , MA ON 34 LATA. PROSZE O
KONTAKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! DZIKEUJE ZA
NADZIEJE!
Gość  - Jan   |2009-03-23 15:00:12
Ludzie czytajcie to co inni tutaj juz napisali -a napisali bardzo duzo .Jest
tutaj duzo wskazówek.adres do wolontariusza Henriego takze
ale podaje go
jeszcze raz www.meetjohnofgod.com/index.htm.Ja byłam tam w grudniu.Leciałam z
Polski. Jezeli chcecie coś wiedziec to pytajcie na e-mail
[email protected]
petros  - jak wysłać list ze zdjęciem do Henriego?   |2009-10-18 10:58:28
chciałbym wysłać swojezdęcie do Jana od Boga,mam 62 lata i słabo znam się
na komputerze
elzbieta  - odpowiedz   |2009-03-22 14:12:59
Bardzo prosze o podanie mi adresu na ktory moglabym przeslac zdjecie.Mysle, ze
ta droga tez Jan od Boga czyni cuda.Jestem osoba bardzo wierzaca.Wiara czyni
cuda.moj email :[email protected]
elzbieta  - niewiarygodne ale byc moze prawdziwe   |2009-03-22 13:53:23
Ogladalam wlasnie program telewizyjny o Janie od Boga.Jest to niewiarygodne, ale
wiara czyni cuda.Warto sprobowac zatem.
Jola   |2009-03-03 10:24:33
Bardzo proszę o podanie adresu pod który mogę wysłać zdjęcia. Bardzo mi
zależy. Mój adres e-mail: [email protected]
Jola   |2009-03-03 10:21:12
proszę o podanie adresu pod który mogę wysłać zdjęcia.Bardzo mi zależy.
:roll
baśka  - Ile kosztuje taka wyprawa i jak ją załat   |2009-03-02 03:57:23
Mam chorą mame na raka lekarze nie widzą szans na leczenie totez nic nie
robią.czy ktoś tam był i przeżył uzdrowienie czy ten wyjazd jest coś
warty?Dajcie mi jakies wskazówki jak dotrzec do tego uzdrowiciela i ile
kosztuje taka podróż. to mój adres b-waligora@wp.
teresaa  - Adres e-mail   |2009-02-09 06:28:59
Czy mogłabym prosić o adres pod który można wysłać zdiecia???
Bardzo
ważne :cry :cry :cry :cry [email protected]
Teresa  - proszę o adres e-mail   |2009-02-09 06:27:05
Czy mogłabym prosić o adres pod który można wysłać zdiecia???
Bardzo
ważne :cry :cry :cry :cry
Gość  - Jan   |2008-12-20 06:45:32
Tomek z Chicago zostawil ponizej dosc dokladne namiary na strone Henriego wiec
przeczytaj tam jest adres .
Gość  - zdjecie   |2008-12-20 06:38:08
Na samej gorze masz podana strone do Henriego gdzie mozesz wyslac to zdjecie
Gość  - prośba   |2008-12-19 10:33:03
bardzo proszę o e-mail do wolontariuszy lub Jana od Boga, na który mogę
przesłac zdjęcie chorej osoby.mój adres: [email protected]
Mariusz  - Mr   |2008-12-05 18:53:46
Jestem osobą chorą na cukrzycę typu pierwszego (insulinozależną) od
kilkunastu już lat, nigdy jeszcze nie słyszałem aby ktokolwiek został
uleczony z takiego typu choroby. Proszę mi powiedzieć czy znacie takie
przypadki osób którym udało się to po wizycie w Brazylii u Jana?? :?

Serdecznie dziękuję
[email protected]
Tomek z Chicago  - Wizyta w Abadiania   |2008-11-16 20:19:43
Widze, ze w Polsce sa pewne trudnosci ze zdobyciem informacji na temat Jana od
Boga.
Troche chaotycznie ale troche napisalem na ten temat na innej stronie
internetowej.
http://www.sekretykobiet.com.pl/art ykuly.php?id=1184.
Moze to
troche pomoze. Poniewaz wysylanie zdjec bedzie najczestsza forma wiec troche na
ten temat. Henri jest jak najbardziej rzetelny i polecam go bez zastrzezen.
Jest na miejscu i zawsze rowerem przyjezdza Do Casa na medytacje podtrzymujaca
energie Jana od Boga. Ja bym polecal aby Henri przedstawil zdjecie osobiscie dla
Jana od Boga w czasie sesji.
Wtedy dostaje sie recepte na ziola. W aptece
dostaje sie 5 plastikowych pojemniczkow po 35 kapsulek kazdy. (3 kapsulki na
dzien). Jeden pojemniczek kosztuje 10$R ($R - Real -jednostka walutowa) Strona
Henriego http://www.meetjohnofgod.com/index.htm.
Cena tego (z wysylka) u
Henriego jest 45 Euro. Nastepna opcja jest operacja zastepcza. W tym przypadk...
wetu   |2008-11-16 14:02:46
:? jan od boga kto byl to niech tu cos skrobnie jak było
Gość  - Mirku   |2008-11-05 13:32:21
Mirku, który byłeś w Brazylii prosze podaj swó e-mail albo jakis kontakt, ja
też sie wybieram ale chciałabym Cię prosić o więcej szczególów. Odezwij
się na e-mail [email protected] Pozdrawiam
Mirek  - Wróciłem od Jana -uzupełnienie   |2008-11-03 08:34:01
650$ o których pisałem w poprzednim poście dotyczy jednej osoby .Dolary
kupiłem 10 października po 2,56 zł
na lotnisku w Brasili wymieniłem po
kursie 1,99 Reala za dolara . Taksówka /120km/ to wydatek 150 R
pensjonat z
wyżywieniem 60 R za dzień na jedną osobę . Zioła zapisane przez Jana 60R
MIeliśmy ze sobą zdjęcie znajomej osoby z Polski , wiem że nie łatwo w to
uwierzyć ale po powrocie dowiedziałem się że niektóre objawy ustąpiły .
Mirek  - Wróciłem od Jana   |2008-11-03 08:22:50
Byliśmy w Abadianii od 14 do 24 października . Mieszkamy pod Warszawą i
stąd ruszyliśmy . Najpierw Paryż Lizbona następnie przez Atlantyk do
Brasilii . Taka marszruta oszczędza kłopotów na lotniskach w Sao Paulo i Rio
. Bilet w obie strony kosztował 4400zł /osobę. Na dwutygodniowy pobyt na
miejscu wydaliśmy około 650 $ na przejazdy i zakwaterowanie z wyżywieniem .
Na pewno łatwiej jest ze znajomością języka angielskiego ale można sobie
poradzić mając rozmówki polsko - portugalskie .Trzeba tylko wiedzieć
dokładnie czego się można spodziewać .Spotkaliśmy wiele osób które
przyjechały kolejny raz ,gdyby to nie miało sensu czy podejmowali by trud
dotarcia do miejsca w którym jedyną atrakcją jest upał , monotonne jedzenie
i jaszczurki na podłodze sypialni ? . Byliśmy świadkami relacji kobiety
która 10 lat temu po przerzutach do kości miała w Szwajcarii amputowaną
rękę . Wtedy przyje...
Piotr   |2009-07-01 12:41:24
Mirku, prosze o jakis kontakt, równiez jestem z pod warszawy i chce zabrać do
brazylji syna u którego stwierdzono rdzeniowy zanik mięśni. Dziecko ma 14
miesięcy. oto mój mail. [email protected]
Gość  - jj   |2008-10-22 11:54:38
Podaj swój e-mail lub wejdż na stronę www.metjohnofgod.com i tam znajdziesz
informacje

GOŚĆ  - rozczarowanie   |2008-10-18 12:27:50
Tak bardzo prosiłem o e-meil do Jana od Boga, aby wysłać moje zdjęcie,
ponieważ mam wielki problem aby wyjść z domu a podróż tak daleko i w
dodatku samolotem
/różnica ciśnienia/ to wyrok śmierci dla mnie.
Myślałem, że otrzmam adres e-meil
ale widzę, że większość ludzi miedzy
miłością a kasą wybierają mamonę.
siz  - kontakt   |2009-12-13 11:43:37
http://www.meetjohnofgod.com/contact.php
Dorota  - Zdjęcia   |2008-10-18 10:26:55
Witam, serdecznie polecam WSZYSTKIM kontakt z Janem od Boga nawet na
odleglość. Proszę tylko nie dopuszczać do siebie nawet cienia wątpliwości.
Wielokrotnie korzystalam z tego sposobu leczenia wysylając zdjęcia kilku
osób, a także swoje...i naprawdę widzę poprawę-Jan od Boga leczy i
przeprowadza operacje na odleglość. Trzeba przestrzegać kilku zasad, o
których informuje. Prosze piszcie pytania na stronie Bianki i Henriego
www.meetjohnofgod.com
Życze wszystkim szczęścia i zdrowia.
Dorota
Anonimowy  - stwardnienie rozsiane   |2009-07-01 09:57:36
Od osmiu lat choruję na stwardnienie rozsiane, jestem samotna i nie mam
możliwości wyjechania. Dlatego pragnęłabym wysłać chociaż zdjęcie, ale
nie wiem jak to zrobić, na jaki adres wysłać.
Dziękuję
petros  - leczenie ze zdjęcia   |2009-09-20 01:32:29
czy w języku polskim można skontaktować się z Blanką i Henri?
Gość   |2008-10-11 12:59:22
Zapomniałam napisac ,że mieszkam w Polsce i stąd muszę leciec.
[email protected]
Gość   |2008-10-11 12:51:27
Zapomniałam napisac ,że mieszkam w Polsce i stąd muszę leciec.
[email protected]
Gość   |2008-10-11 12:49:10
Chcę poleciec do Brazylii.Czy znacie kogoś kto tez ma taki plan.Zawsze w
kilkoro byłoby razniej. Prosze pisac na e-mail [email protected].
Pozdrowienia.
kamila  - prosze o pomoc   |2008-10-11 08:31:23
moj maz ma raka,kolejne chemie zawodza i nie moze dostac przeszczepu.rak sie
powieksza i pzezuca.nie wiem czy damy rade przyjechac.koszta i mamy malutkigo
synka.prosze o pomoc i kontakt.
[email protected]
Piotr  - czy...?   |2008-10-10 06:41:36
czy jan leczy zniekształcenia rąk,czaszki?
bo tylko bardzo wielki cud może
mi pomóc...
Józef  - Prośba   |2008-10-06 14:09:03
Mam naczyniak na pniu mózgu nie operacyjny ciągłe bóle głowy jestem po
dwóch wylewach jedynie wiara w miłosierdzie Boże dodaje mi sił.
Podróż
niemożliwa, dlatego bardzo proszę o podanie e-meil do Jana od Boga aby
wysłać moje zdjęcie wierze głęboko, że odzyskam zdrowie za pośrednictwem
Jana.
Mój adres: [email protected]
Gość  - Prosze o podanie adresu.   |2008-09-24 13:18:45
Prosze o pdanie adresu, na ktory mozna wyslas zdjecie chorej osoby.

Dziekuje
Krzysztof.
Moj adres meilowy: [email protected]
Gość  - Niech   |2008-07-30 00:20:47
Niech odezwie się chociaż jedna osoba, która tam była i coś nam napisze.
Boże-czy to takie trudne podzielic się z innymi swoimi doswiadczeniami.?
Pozdrowienia z gór.
agnieszka  - pytanie   |2008-07-13 05:53:58
mam pytanie czy ktoś już wysyłał zdjęcie jak tak to proszę napiszcie jak
to wyglądało w praktyce czy fotografia dotarła do Jana od Boga bardzo proszę
o komentarze dziękuję
Dorota  - adres, pod ktory mozna wyslac zdjecie   |2008-06-11 18:02:32
Strona internetowa wolontariuszy o imionach Bianca i Henri informuje o
bezplatnej mozliwosci wysylania zdjec poprzez e-mail. Mozna tez przeslac zdjecie
poczta, adres jest podany na stronie internetowej.
Najpierw trzeba wypelnic
formularz zgloszeniowy i poprosic o adres mailowy, by moc szybko przeslac
zdjecie. Obok zdjecia trzeba podac adres, pod ktorym przebywa chory. Zdjecie
jest drukowane przez Henriego. Wieczorem zdjecia wedruja do Jana od Boga, gdzie
w czasie ciszy nocnej pracuje uzdrawiajac na odleglosc.
Czasami jest sie
informowanym, czy zdjecie juz zostalo zaniesione, a czasami nie, ale jest
zanoszone zawsze.
Mozna poprosic, by zdjecie zostalo zaniesione
-do
trojkata
-do koszyka
-bezposrednio w rekach wolontariusza do Jana od Boga.
Wtedy najczesciej jest to wersja z ziolami, za ktore sie placi.
Wolontariusze
sa bardzo zyczliwi i nie pobieraja zadnych dodatkowych oplat.
Na tej stronie
internetowej jest tez ...
Anonimowy  - re: Wróciłem od Jana   |2009-08-30 09:59:15
Mirek napisał:
Byliśmy w Abadianii od 14 do 24 października . Mieszkamy pod Warszawą i
stąd ruszyliśmy . Najpierw Paryż Lizbona następnie przez
Atlantyk do Brasilii . Taka marszruta oszczędza kłopotów na
lotniskach w Sao Paulo i Rio . Bilet w obie strony kosztował 4400zł
/osobę. Na dwutygodniowy pobyt na miejscu wydaliśmy około 650 $ na
przejazdy i zakwaterowanie z wyżywieniem . Na pewno łatwiej jest ze
znajomością języka angielskiego ale można sobie poradzić
mając rozmówki polsko - portugalskie .Trzeba tylko wiedzieć
dokładnie czego się można spodziewać .Spotkaliśmy wiele osób które
przyjechały kolejny raz ,gdyby to nie miało sensu czy podejmowali by
trud dotarcia do miejsca w którym jedyną atrakcją jest upał , monotonne
jedzenie i jaszczurki na podłodze sypialni ? . Byliśmy świadkami
relacji kobie...
Gość   |2008-05-14 03:19:56
Pani Agnieszko bardzo dziękuję za informację.Głeboko wierzę , że pomoże
on Pani dziecku. Trzeba się jeszcze o to modlić i mocno ufać. Pozdrawiam i
prosze napisać o efektach. [email protected]
bozena  - re: Namiary na wysłanie zdjęcia   |2009-08-20 12:08:35
Witam
mam prośbę, proszę o odpowiedż czy Państwo dostali odpowiedź, jak
się potoczyła sprawa ,czy dziecko jest zdrowe
pozdrawiam i życzę
pomyślności
bożena
Aga  - Namiary na wysłanie zdjęcia   |2008-05-12 09:57:18
Na tej stronie ogłasza się człowiek, z asysty Jana od Boga, mozna wyslac do
niego zdjęcie z krótkim opisem problemu, (po angielsku), data urodzenia i
imieniem i nazwiskiem chorego oraz wpłacić 65 $. On pokazuje zdjęcie Janowi
od Boga i daje znac co zalecił. Jeżeli temu nie ufacie ze wzg na pieniądze to
poczekajcie, my spróbowaliśmy, najpóźniej za 2 tygodnie będziemy mieli
odpowiedz. Poinformuję Was jak sprawa się dalej potoczyła. Mamy ciężko
chore dziecko. Tu jest link do strony
http://www.johnofgodmiracleman.com/id4.html
Halina  - re: adres, pod ktory mozna wyslac zdjecie   |2009-07-07 07:24:06
Pani Ago
napisala pani o tym ze wysle zdjecie swojej corki i powadomi nas o
rezultatach.Jezeli mozliwe prosze dac odpowiedz jaki jest rezultac po wyslaniu
zdjecia,
Dziekuje bardzo i zycze szybkiego powrotu do zdrowia pani corki.
Gość   |2008-05-12 09:40:44
Panie Janku i inne osoby ,Które coś wiecie na temat ile kosztuje wyjazd z
Polski , albo gdzie można wysłać to zdjęcie . Nie bądzcie tacy oszczędni w
slowach tylko coś napiszcie bo jest wiele osób potrzebujących pomocy i już
przekreślonych, ktore szukają jeszcze jakiejś iskierki.Pomóżcie mnie i
[email protected]
Gość  - PROSBA   |2008-05-12 04:46:11
Prosze o podanie adresu na który można wysyłać fotografie.
barborka  - re: Casa Dom Inacio   |2010-02-22 18:21:04
Tessa napisał:
Bylam tam 3 czy 4 razy.Jest tam wspaniale.Duszki,ktore pomagaja przy
operacjach daja z siebie wszystko.mozna tam pojechac z zoltaczka i z
kazda inna choroba.Mozna nawet wyslac fotofrafie chorego i jesli zajdzie
potrzeba bedzie wykonana operacja na odleglosc.Pytajcie ,odpowiem na
kazde pytanie.
barborka  - zdjecie   |2010-02-22 18:22:35
chcialabym wyslac zdjecie,podaj mi adres prosze
Monika  - prosze i informacje   |2008-05-07 13:16:02
witam bardzo serdecznie!
gdzie moglabym przeslac zdiecie do pana Jana od
Boga??? prosze o informacje to jest moj adrez e-meil
[email protected]
dziekuje slicznie
Gość Jacek USA   |2008-05-06 18:27:23
Hello
Bardzo prosze o adres gdzie moge wyslac zdjecie .Dziekuje Jacek email
[email protected]
Renia...  - Do Basi...   |2008-04-22 03:09:41
Basiu,piszesz o operacjach przeprowadzanych na odległośc/
zdjęcie
chorego/.Błagam,napisz gdzie,tj,na jaki adres moge wysłac fotkę oraz
napisz,jak tam dotrzec/sama już tam byłaś/i jakie są realne
koszty.
Pozdrawiam i czekam na informacje od
Ciebie.
Możesz piszc na adres
e-mail
[email protected]

hala  - proszę o podanie adresu   |2008-04-21 13:22:12
proszę o podanie adresu gdzie można posłać zdjęcie osoby chorej, nigdy nie
uzbieram na taką podróż z renty,,
petros  - re: proszę o podanie adresu   |2009-09-20 01:25:00
hala napisał:
proszę o podanie adresu gdzie można posłać zdjęcie osoby chorej, nigdy
nie uzbieram na taką podróż z renty,,
Gość  - Wyjaśnienie cudownych uleczeń   |2008-04-11 07:20:20
Wyjaśnienie tych cudownych uleczeń jest zawarte w dziale Sesje na stronie
www.projekt-cheops.com
Związanae jest to ze zmianą (nie końcem świata)
ZMIANĄ CYWILIZACYJNĄ NASZEGO ŻYCIA! Rok 2012 jest datą pozytywnych zmian w
każdym wymiarze naszego życia. Istoty Duchowe pomagają nam nie tylko w tym
aspekcie naszego zdrowia, ale przede wszystkim chcą ocalić nasze ZYCIE.
Planeta X - Nibiru nie jest zadnym wymyslem. Zagrozenie dla nas jest tu na ziemi
ze strony niektorych rzadzacych i zasobnych w pieniadze.
MILOSC I WIARA DO
SAMEGO KONCA.
ufajacy.
Gość  - Nie byłam tam   |2008-03-23 23:23:46
wyczytałam że należy si e ubiezpieczyć pewnie bo jak Jan nie pomoże to
ubezpieczyciel może.Ciekawa jestem czy to nowy sposób naciągania naiwnych
:roll
Krzysiek   |2008-02-24 14:45:21
Basia czy mozesz podac adres na jaki mozna wyslac zdjecie? Rak zabral mi mame
teraz probuje ojca. Prosze o odpowiedz.
Gość  - Do Tess   |2008-02-16 13:38:25
Czy mogłabyś podać adres pod jaki można wysłać zdjęcie? oraz czy trzeba
coś dopisać
Tessa  - Casa Dom Inacio   |2008-02-13 03:55:40
Bylam tam 3 czy 4 razy.Jest tam wspaniale.Duszki,ktore pomagaja przy operacjach
daja z siebie wszystko.mozna tam pojechac z zoltaczka i z kazda inna
choroba.Mozna nawet wyslac fotofrafie chorego i jesli zajdzie potrzeba bedzie
wykonana operacja na odleglosc.Pytajcie ,odpowiem na kazde pytanie.
Montana   |2009-08-06 04:18:52
mam synka, 3,5latka,MPD ciężka postać...jest jakaś szansa choć na
minimalną poprawę? chociaż by samodzielnie mógł siedziec...bardzo prosze o
informację...zrobię wszystko co w mojej mocy by pomóc synkowi
a-malinska  - Proszę o pilny kontakt Montana!   |2009-11-17 12:34:52
Witaj, mam podobną sytuację( choć dziecko jest starsze- 13 lat). Czy udało
Ci się dostać jakąś pomoc, czy może byłaś już u Johna of God?? Proszę
Cię o odp. na @: [email protected] lub tel.691711559.Z góry dziękuję!
Basia  - Jan od Boga   |2008-01-18 10:46:41
Szkoda, że tak daleko i tak drogo.Skąd wziąć tyle pieniędzy :? Mietku,
powiedz ile wynosi minimum i czy dotrę z Polski (jak będę zdeterminowana) nie
znając angielskiego?
Gość  - jak sie tam dostać po najniższych koszta   |2007-10-16 10:37:45
Moja ukochana jest chora na raka .A nie należymy do zamożnych a to są
kosmiczne pieniądze
Renata  - pytanie   |2007-09-12 07:49:36
czy są też uzdrowienia z chorób nieuleczalnych - genetycznych np zespół
Leigha? mojej znajomej dziecko jest na to chore.
dolores  - zespol-leigha   |2009-08-24 23:39:26
proszę napisać czy dostała pani meil na temat możliwości leczenia,Nasza
Jula też jest chora na tą chorobę.Pozdrawiam
Hania  - Nie wiem czy można   |2007-08-16 04:27:21
Nie wiem czy mozna też pojechac tam z żółtaczką typu C ?Proszę o odpowiedz
.Pozdrawiam .Hania
Adam  - Czekam na więcej info   |2007-01-25 01:59:29
Czekam na więcej info widze że dopisujesz coś prawie codziennie
interesuje
mnie jak tam dolecieć z USA
oraz Polski i co dalej
Jola  - Prubowałam   |2007-01-24 03:37:44
próbowałam szukać na wyszukiwarkach i w encyklopedii ale miałam pecha
-teraz kolega podsunął Mi Pańską stronę i ten artykuł i wiem sporo więcej
proszę o więcej uwag Jola
Janek  - Super   |2007-01-24 03:24:45
Widać żeś sporo zrobił ale przydało by się jeszcze więcej info jak się
tam dostać z Polski i z Usa pozdrawiam Janek :roll
Janek  - Byłem Tam   |2007-01-23 03:23:12
Polecam wszystkim co cierpią -warto sam miałem częściowy paraliż po
strokowy (niewładna prawa strona)Medytacja i jeden dotyk i wózek został na
pamiątkę ,Warto odbyć tą uciążliwą ,trudną i dość kosztowną podróż

Ps : Mietku dzięki Ci że wtedy z Peru mnie na to namówiłeś :roll
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
UBBCode:
       
 
 
 
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.
Powered by !JoomlaComment 3.26

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Poprawiony: środa, 29 lipca 2009 01:37
 
 Dziki Mietek
Proszę o komentarze i wpisywanie kodu antyspamowego.
Pozdrawiam Mitch
Kto jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Statystyka
Użytkowników : 24
Artykułów : 281
Zakładki : 83
Odsłon : 898508