header image
Start
Linki - Links
Kontakt - Contacts
Szukanie - Search
Administrator
- - - - - - -
Artykuły prasowe - Press
Galeria zdjęć - Gallery
Medycyna naturalna
Zdrowie - Health
Twórczość literacka
Podróże-Travel (Eng)
Indianie - Am. Północna
Indianie - Am. Południowa
Znajomi - Friends
Radio
Serwisy
Nowe Peru
Canyon Trading Post
Archiwalne strony (htm)
Grand Canyon Weather Forecast, AZ
Start arrow Znajomi - Friends arrow Listy arrow List Jurka
List Jurka PDF Drukuj E-mail
Oceny: / 5
KiepskiBardzo dobry 
czwartek, 25 styczeń 2007

Witaj Mieciu!

Od dawna już podejrzewałem że coś nie jest tak- choć jak Cie zapytywałem to twierdziłeś że wszystko w porządku. To znaczy że nie kontrolowałeś wszystkiego i Twój stan zdrowia pozornie wyglądał ok ale Ty dowiedziałeś się o zmianach dopiero jak zobaczyłeś efekty!!!  Cały Mieciu- wszystko wie i zna ale jak przychodzi do samego siebie to zawsze jesteś niecierpliwy i nigdy nie kontrolujesz spraw do końca. Wszystkie te niedokończone wcześniej kuracje i zabiegi potwierdzają to o czym wspominam i teraz to wszystko wyszło!
Przepraszam że Ci o tym piszę ale ktoś musi Ci to uzmysłowić że sam sobie  często szkodzisz swoją niekonsekwencją  w dbałości o swoje własne zdrowie.
Dobrze że jakoś udało Ci się to wszystko zorganizować w sposób dający jeszcze nadzieję na rychłe zakończenie problemów z nogami choć to wcale nie będzie takie proste i nie skończy się na tych zabiegach które w tej chwili rozpocząłeś. Oni teraz usuwaja skutki  innych dolegliwości o które też musisz zadbać .Zresztą Ty znasz swoje problemy - tylko teraz to masz ostatnie poważne napomnienie aby się swoim zdrowiem naprawdę zająć- nieważne za jaką cenę.Jesteś jeszcze bardzo młody i masz wiele rzeczy do zrobienia w swoim życiu więc potraktuj proszę swoje sprawy z całą odpowiedzialnością.

Szczerze Ci współczuję bo to naprawdę przykre doświadczenia  obijać się po salach szpitalnych i odwiedzać laboratoria ale  musisz wytrwać  a o to że jesteś w stanie to zrobić jestem najzupełniej  spokojny.
U mnie bez większych zmian choć ostatnio sam też mam małe kłopoty ze zdrowiem- jakaś "franca" mnie męczy w żołądku- dziwne uczucie głodu ale takiego że aż na wymioty zbiera a raz nawet  zwymiotowałem. Nie są to jednak żadne ze znanych mi objawów "stomach flu" i trochę mnie to przestraszyło - do tego stopnia że odwiedziłem już mojego lekarza i zrobiliśmy wszystkie badania w tym " breath test" - to takie badanie które po analizie wydychanego powietrza z płuc potrafi określić czy przypadkiem nie masz bakterii w systemie które wywołują raka żołądka. Jest to już udokumentowane niemal na 100 %  że to właśnie te bakterie wywołują .Tak więc widzisz że przejąłem się swoją dolegliwością na poważnie i wszystko gruntownie musimy zbadać  zanim dowiem się skąd się biorą tego typu dolegliwości. Napiszę Ci potem o wynikach bo ponowną wizytę u lekarza mam dopiero jutro.

Pozdrawiam Cię Mieciu serdecznie i  proszę - zadbaj tym razem o siebie  z należytą uwagą.
Jurek

Komentarze
ZDRÓWKA
Dodane przez Leokadia w dniu - 2007-04-09 01:57:58
WItam.Podoba mi się , sposób/listu/ i treśc JURKA. Nic dodac nic ując. Szczery,serdeczny, przyjazny, autentycznie.To rzadkośc.Pozdrawiam.

Napisz komentarz
Pamiętaj o wpisaniu KODU antyspamowego.
Imię:
Tytuł:
BBCode: Web AddressEmail AddressLoad Image from WebBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:Kod antyspamowy:* Code

Powered by AkoComment 2.0!

Następny >
 Dziki Mietek
Proszę o komentarze i wpisywanie kodu antyspamowego (pomarańczowe 5 cyferek wpisać w okienku) pozdrawiam Mitch
Kto jest Online
Aktualnie jest 10 gości online
Statystyka
Użytkownicy: 3
Newsy: 220
Odnośniki: 62
odwiedzających: 106089
Na sprzedaż
canyonpic6.jpg
Canyon Tradnig Post