header image
Start
Linki - Links
Kontakt - Contacts
Szukanie - Search
Administrator
- - - - - - -
Artykuły prasowe - Press
Galeria zdjęć - Gallery
Medycyna naturalna
Zdrowie - Health
Twórczość literacka
Podróże-Travel (Eng)
Indianie - Am. Północna
Indianie - Am. Południowa
Znajomi - Friends
Radio
Serwisy
Nowe Peru
Canyon Trading Post
Archiwalne strony (htm)
Grand Canyon Weather Forecast, AZ
Start arrow Podróże-Travel (Eng) arrow Opisy Geograficzne arrow JAN OD BOGA
JAN OD BOGA PDF Drukuj E-mail
Oceny: / 81
KiepskiBardzo dobry 
Napisał Mitch Sobczak   
niedziela, 14 styczeń 2007

JAN OD BOGA

BRAZYLIA, ABADIANIA

 

Przybywają w tysiącach. Chorzy, kulawi, nieuleczalnie chorzy, ci , którym medycyna już nie morze więcej pomoc, do małego miasta w centralnej części Brazylii. Odbywają oni długie międzynarodowe loty, niektórzy zaś  wielogodzinne podróże autobusem do Abadianii, położonej wysoko na płaskowyżu w Centralnej Brazylii. Przyjeżdżają, by być uleczeni przez uzdrowiciela-cudotwórce Joao Teixeira de Faria, zwanego „Janem od Boga”.

On zeskrobie katarakty i nowotwory, guzy oczu nożem, raka piersi poprzez małe nacięcie, i sprawi , ze kaleka zacznie chodzić zaledwie za dotknięciem jego dłoni. Ułożone w stos sięgający sufitu: kule, wózki inwalidzkie, szyny milcząco składają świadectwo o jego sukcesie. Został on obwołany największym uzdrowicielem od ostatnich 2 tys lat.

Autobusy przyjeżdżają w ciągu nocy. O piątej rano jest wciąż spokojnie i chłodno. Ciężka mgła okrywa miasto Abadiania, które wyrosło tu przede wszystkim po to, by zaspakajać potrzeby pielgrzymujących. Ludzie siedzą na zewnątrz prostych zabudowań, rozmawiając spokojnie i...czekając. Niektórzy śpią w samochodach i autobusach, inni stoją oczekując świtu. Pensjonaty zapewniają darmową kawę dla zmęczonych podróżnych przybyłych w ciągu nocy. Świt przyniesie nowa nadzieje życia bez bolu i choroby.

Centrum w szpitalnym stylu jest otwierane o 6 rano. Chorzy gromadzą się według ich numerów kolejkowych. W jakimś pokoju Joao odpoczywa przygotowując się.  Rita, dentystka i wolontariuszka, uleczona przez Joao

z nieuleczalnej choroby, wyjaśnia, ze Joao może zawezwać 34 upoważnionych doktorów, którzy używają go jako narzędzia do wykonywania zdumiewających operacji chirurgicznych i uzdrowień. Wyjaśnia, ze Joao jest nieświadomym medium, które nie pamięta nic z momentem kiedy zawłada nim Byt. Najważniejsza Istota jest Dom Inacio, którego imie nosi centrum CASA DE DOM INACIO.
Operacja Oka

Wywiad z Joao zaczynam w niewyróżniającym się pokoju na tyłach centrum. Joao leży na tapczanie w przyćmionym, skromnie umeblowanym pokoju. Na ścianie ponad jego głową wiszą portrety głównych Duchów. Na sąsiedniej ścianie zawieszone jest z tuzin honorowych tytułów, dowodów wdzięczności oraz nagród wystawionych Joao przez wdzięczne kraje i VIP- pacjentów, spośród nich najbardziej znacząca jest Medal Uznania od prezydenta Peru z wdzięczności za uzdrowienie syna  Joao pozdrawia nas machnięciem dłonią odpoczywając na tapczanie. Nie pozostajemy długo. Joao ma przed sobą bardzo długi dzień. W kolejce ustawiło się już ok. 600 osób mimo tego, ze jest dopiero 7.30 rano. Wkrótce Joao odmówi krotka modlitwę i „ pracujący duch” ucieleśnia się  w nim. Mamy czas by przyjrzeć się pomieszczeniu, zanim zacznie się uzdrawianie.

Centrum, czule zwane Domem, proste i wystarczające, zostało tak zaprojektowane by spełniać potrzeby przybywających. Główny hol otwarty z jednej strony prowadzi od zadaszonego przejścia, toalet oraz ogrodu różanego. To jest główny punkt leczniczy, gdzie odbywają się operacje na pacjentach, tam gdzie stoją. Wesoła melodia ogłasza wejście Ducha. Porusza się on wolno, za nim podążają asystenci z chirurgicznymi narzędziami. Znieczulenie oraz sterylizacja narzędzi dokonywana jest przez Duchy, fakt, który zadziwia przybywających lekarzy. Od 35 lat nie miał miejsca ani jeden przypadek posocznicy.

Podczas pierwszego poranka widziałem operacje, które rzuciły wyzwanie mojej logice. Dotykając głowy kobiety, mającej raka żołądka, podniósł jej koszule odsłaniając świeżo zszyte 4-calowe nacięcie. Dwie godziny później, wydawała się czuć świetnie, w doskonałym nastroju, szczęśliwa, mówiąc: „widzisz? Mojego raka już nie ma,  idę do domu  robić kolacje”.

Niektóre operacje skrajnie odbiegają od utartych wzorców. Przy użyciu długich szczypcy i wacika Joao operuje poprzez nos, wysoko wkręcając w zatoki. Powiedziano mi, ze Joao potrafi dokonać 28 rodzajów operacji ciała  stosując te technikę. Ten okropny widok dla oglądających, przez operowanych jest odczuwalny albo jako średnio nieprzyjemny albo znaczący dyskomfort. Jedna kobieta stwierdziła, ze odczucia miała tak dobre, ze żałuje ze Joao nie wykonał na niej jeszcze jednego zabiegu. Inny mężczyzna oświadczył, ze jego 6 złamanych kości stopy zostało wyleczonych tą technika. Podobnie nielogiczna wydaje się operacja wykonywana  metoda skrobania gałki ocznej przy pomocy kuchennego noża, procedura kompletnie niemożliwa dla innego lekarza. Skrobiąc gałkę oczną nożem kuchennym, Joao usuwa nie tylko raka oczu, ale i guzów w innych częściach ciała, w żaden sposób logicznie nie powiązanych z okiem. Zaproszony do przyglądania się operacji z bliskiej odległości, widziałem delikatne błękitne światło emanujące z  ostrza noża. Światło to wnikało głęboko w źrenice i rozgałęziało się licznie. Ani razu nie zostało zastosowane znieczulenie ani sterylizacja podczas operacji.

Niepotrzebna już i w dalszą drogę
Nacięcia chirurgiczne nie wywoływały żadnych krwawień, zadziwiając zawsze lekarzy i uczonych.

  Zostałem uprzedzony przez życzliwego asystenta, bym zauważył zadziwiający fenomen: jednoczesne niewidzialne operacje, jakie występują w tłumie oglądających operacje wykonywane przez Joao. Nie bylem nawet przygotowany na częstotliwość i prostotą tego znaczącego zjawiska. Ludzie wokół mnie upadali jak muchy. „Weź tego!” powiedział Joao przerywając delikatna operacje oka i wskazując palcem w tłum. „Tam jest jeszcze jeden! Weźcie ich do pokoju medytacyjnego”  ze współczuciem mówiąc (do asystentów). Miały tam miejsce prawdziwie cudowne uzdrowienia.

  Obserwowałem w zachwycie mężczyznę od 50 lat przykutego do wózka inwalidzkiego, któremu po zwyczajnym dotknięciu nóg powiedziano: wstań i idź. Wdzięczny, odprowadzany przez asystenta wybuchnął płaczem, a jego wózek stal się częścią wystawy w pokoju medytacyjnym. Poszedłem sprawdzić jak maja się pacjenci w pokoju pooperacyjnym.

  Pachnący czystością i sterylnością- czystym duchowym powietrzem, nie chemiczna sterylnością szpitala,  pokój operacyjny zawierał 2 rzędy czystych białych łóżek. Wyszukałem kilkoro osób po „jednoczesnych operacjach” by sprawdzić ich stan. Beznadziejne przypadki raka , kamienie żółciowe, przepuklina, katarakty, chroniczny artretyzm, białaczka, problemy serca i dużo niezdiagnozowanych chorób. Wszyscy byli senni, ale spokojni i zadowoleni.Każdy, z którym rozmawiałem upewnił mnie, ze został szczeliwie zoperowany (to osoby, które tylko obserwowały operacje!!!) Jeden mężczyzna, który nie był w stanie usiąść, zgiąć się, nawet wymagał pomocy by się położyć, został uleczony poprzez nacięcie miedzy ramionami. Natychmiast był zdolny zgiąć się, kucnąć i usiąść. Był tak szczęśliwy opisując swoje uzdrowienie, a łzy toczyły się  po jego kwadratowych policzkach.

Dom-centrum zawiera jeszcze 3 inne ważne pokoje. W pokoju medytacyjnym siedzi 30 lub więcej mediów ubranych na biało, w głębokiej medytacji. Powiedziano mi, ze to wytwarza silny uleczający prąd. W następnym pokoju, służącym do rozmów, siedzi kolejnych 60 lub więcej wolontariuszy służących jako media. Kolejka niedomagających pielgrzymów przechodzi przez ten pokój, gdzie otrzymują leki i recepty od Joao, wcielonego Ducha. Po operacjach Joao zasiada w obszernym fotelu, a ludzie kolejno przechodzą. Duch przegląda każdego człowieka i widzi jego problem. Dla wielu zapisze on zestaw ziół w spirytualnym stenograficznym skrócie. Powłóczący nogami, kulami, na wózkach- liczba ludzi zdaje się nie kończyć. Ci, którzy wymagają poważnych operacji, bądź przedłużonego leczenia, kierowani są do przylegającego pokoju, poczekalni. Kiedy Joao mówi, jego ręka, samodzielnie jakby w oderwaniu od niego, dokonuje błyskawicznych zapisów w notesie. Jeszcze jeden zapis, jeszcze jedna instrukcja i kolejka ludzi posuwa się naprzód. Inżynier, który jako pierwszy przyprowadził do Domu swoja córkę z powodu bolesnego stanu nogi,

Sala Główna
mówi ze Medium (tj Joao z ucieleśnionym Duchem) pozostanie tak długo tego dnia, nawet do późnych godzin wieczornych, aż wszyscy przybyli otrzymają pomoc.

Joao Teixeira, mimo ze jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorca w swoim prywatnym życiu, jest prostym człowiekiem niskiego pochodzenia, który poświęca 3 dni w tygodniu na leczenie ludzi, nie pobierając za to żadnej opłaty. Krepy mężczyzna, drobnej budowy, emanuje ogromnym współczuciem i wielka siła wewnętrzna. Jest bardzo oszczędny w słowach, lecz jego głęboki glos wymusza uwagę.

Urodzony w zubożałej rodzinie, jest blisko zaznajomiony z głodem, brakiem i poniżeniem ubóstwa. Jak ujawnia to jego biografia „Cudotwórca”, dar uzdrawiania otrzymała w wieku 16 lat, kiedy pojawiła się przed nim kobieca jawa, i nakazała mu udać się do pobliskiego kościoła. Kiedy przybył, powitał go starszy członek kościoła, dalej Joao nie pamięta co działo się z nim przez kolejnych kilka godzin, ale kiedy przebudził się, powiedziano mu ze dokonał cudownych operacji . Od 38 lat dokonuje uzdrowień mimo nieugiętych prześladowań. Większość swego młodzieńczego życia spędził jako wędrowiec, przemieszczając się z miasta do miasta, lecząc i żywiąc się tym, co otrzymał. Policja stale dręczyła go biciem i wiezieniem. Pomimo jego współczucia i bezinteresownego poświęcenia tysiącom chorym szukającym pomocy,  wciąż jest  wyśmiewany przez wrogów. Zadziwiająco, Joao leczy wielu ze swych prześladowców: policjantów i osób duchownych z ich nieuleczalnych chorób. Duchowni, rabini, zakonnicy z całego świata piszą swoje świadectwa potwierdzające cuda, jakie czyni.

Biedni i sławni, są jednakowo mile widziani.Wśród sławnych, jest Shirley Mclaine, której powiedziano, ze już nigdy nie będzie tańczyć z powodu porażenia nóg (od raka żołądka)- tak było do czasu zanim nie została uleczona przez Joao. Tysiące pisemnych świadectw zapełniają akta, wraz z wycinkami z gazet oraz listami od wdzięcznych uleczonych.  Szacuje się, ze uleczył około 15 milionów ludzi w czasie 38 lat swej uzdrowicielskiej pracy. Naukowcy dostarczają raportów potwierdzających cudowne wyleczenia z chorób znanych i nieznanych poprzez nieuleczalne przypadki raka, tocznia oraz (jak dotychczas) 139 przypadków AIDS. Wielu przyjeżdżają tu w swoich białych płaszczach sceptycyzmu, a opuszczają kompletnie przeświadczeni o tym, ze Joao jest autentycznym paranormalnym fenomenem medycznym.

Chorzy  nie płaca za leczenie. Jeśli zapisywane są zioła, płaci się kilka dolarów, pokrywających koszty produkcji. Każdy będzie poczęstowany zdrowa prosta zupa, chlebem i ziołowa herbata, bez żadnych opłat. Tydzień przed moim przyjazdem Joao wyleczył i nakarmił 15 tysięcy ludzi, i to w zaledwie 3 dni! Joao oraz jego wolontariusze pracują do 14 godzin dziennie. Mówi się, ze Joao leczy i operuje w ciągu jednego tygodnia najpoważniejsze choroby, co największej zachodniej klinice zabrałoby ponad 1 miesiąc!

Jak inni wielcy znani uzdrowiciele przed nim, Edgar Cayce, Ze Arigo and Britain's Harry Edwards, jego uzdrowienia dostarczają nadziei wszystkim nieuleczalnie chorym, którzy wyczerpali juz wszystkie drogi współczesnej medycyny. Joao jest żywym dowodem egzystencji Ducha, którego nawet najwięksi sceptycy nie potrafią obalić.

 

Podróż do tego sanktuarium jest wielkim duchowym doświadczeniem nawet dla zdrowych i krzepkich.

 

Autor artykułu :Robert Pellegrino Estrich 1995

 

 

  Tłumaczenie  niezbyt dokładne( ciąg dalszy>wskazówki dla podróżujących w opracowaniu)

 

Artykuł w j. angielskim, wraz ze zdjęciami dostępny na stronie internetowej www.johnofgod.com

 

 

 

 

 

Informacje praktyczne dla udających się w podróż

 

 

(Do osób chcących skorzystać z wyjazdu organizowanego przez tamtejsza agencje w Abadiania)

 

Oferujemy usługę, która zawiera: transport tam i z powrotem z Brasilii do Abiadianii, posiłki i noclegi na 10 dni, usługi tłumaczenia oraz stalą opiekę poprzez procedurę  Centrum, byś mógł uzyskać jak największe korzyści w czasie swego pobytu. Wg naszego rozkładu spotykamy się w Naoum Plaza Hotel w Brasilii wyznaczone dni, aby następnego dnia dotrzeć  klimatyzowanym autokarem do Abadianii na popołudniowa sesje w Sanktuarium.

 

Jest bardziej dogodnym i tańszym sposobem kupić bilet lotniczy ze swojego kraju do Brazylii ( można samodzielnie poszukać tańszych lotów w dogodnej dacie). Generalnie nie ma międzynarodowych lotów bezpośrednio do Brasilii; konieczna jest przesiadka w Sao Paolo lub Rio de Janeiro. (Z Europy warto przejrzeć oferty lotów z Londynu, Frankfurtu, Paryza; należy się liczyć z lotem trwającym łącznie z przesiadkami ok 17-19 godzin i kosztem w okolicy 1200$= 3600 zl).

 

Z USA warto wziąć połączenie do Sao Paolo, a stamtąd lot lokalny do Brasilii, tak planując, by przybyć w jeden ze wskazanych w grafiku wtorków. Spotykamy się ok 19.30 w holu hotelu Naoum Plaza, by zjeść kolacje w pobliskiej restauracji. Następnego dnia, w środę rano wyjedziemy autokarem do Abadianii, by w następna sobotę rano być z powrotem w Brasilii. Mrzesz zatem wrócić do domu jeszcze w sobotę, chyba ze chcesz zostać dłużej, wtedy wspomożemy Cie w załatwieniu taniej kwatery na dłuższy wynajem.

 

Nasza usługa kosztuje 1.390$ i obejmuje:

 • Nocleg w dniu przybycia do Brasilii w 5-gwiazdowym hotelu Naoum Plaza Hotel

 • Transport autokarem tam i z powrotem do Abadianii ( jakiekolwiek ewentualne indywidualne wymagania zmiany trasy powinny być opłacany bezpośrednio u kierowcy)

 • 10 noclegów w Abadianii

 • 3 posiłki dziennie włączając w to sok, wodę, kawę lub herbatę ( dodatkowe napoje za dopłatą)

 • Usługa tłumaczenia

 • Nasza stała pomoc i przewodnictwo w czasie trwania wizyty

 

Będziesz potrzebować jedynie drobnych pieniędzy na zakup pamiątek, kamieni szlachetnych, kawy lub ziół ( ok 4 $ za butelkę, zwykle 5-10 jest zalecanych)  i kilka możliwie polecanych terapii na łóżku kryształowym przed leczeniem. ( 7 $ za sesje).

 

Joao nie akceptuje żadnej płatności za leczenie, lecz jeśli taka Twa wola możesz coś ofiarować.

 

Daj nam znać, jeśli zdecydujesz się skorzystać z pomocy naszej organizacji, tak wcześnie jak to możliwe.

 

Wtedy będziemy prosili o wysłanie zaliczki, $ 500 by w ten sposób zagwarantować Ci zakwaterowanie. Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał zrezygnować z planowanej podroży, wtedy zwrócimy Ci pieniądze pomniejszone o kwotę 300 $. będziemy również potrzebować Twoich danych: imienia i nazwiska (tak jak widnieją one w paszporcie) oraz numeru paszportu.

 

  Jeśli będziesz jechać z USA lub Europy najlepiej pieniądze przesłać elektroniczną drogą bankowa ( jeśli tak, wtedy wszelkie koszta bankowe potrąć od kwoty, przerzucając tym samym koszt wysyłki na nas).

W takim przypadku skontaktuj się z nami, by otrzymać informacje w sprawie metod płatności.

 

O sanktuarium

 

Centrum znajduje się w wiejskim rejonie centralnej Brazylii, na południowy zachód od stolicy Brazylii, noszącej to samo imie : Brasilia. Niewielu ludzi mówi tu po angielsku.

Ogrody Sanktuarjum
Od 5 lat ze znacznym sukcesem towarzyszymy przyjeżdżającym. Kiedy Duch wstępuje w Joao, traci on świadomość. Duch mówi niewiele ( przy takiej licznie przybywającej liczbie ludzi), ale tak by było to zrozumiale. Rzadko oferuje indywidualne duchowe kierownictwo, w przeświadczeniu o konieczności podejmowania decyzji wynikających z wolnej woli; sam fakt przebywania w Centrum wywołuje wiele duchowych i fizycznych zmian. Nie widzieliśmy nikogo, kto nie byłby zmieniony głęboko; fakt oglądania na oczy własne wielu codziennych cudownych uzdrowień,oddziały wuje głęboko. Oczekiwanie na efekt kuracji może zabrać nawet do 3 miesięcy. Oczywiście, jak w zachodniej medycynie- nie ma na to gwarancji. Większość Ludzi, w zależności od ciężkości choroby, reaguje pozytywnie w czasie. Jednak część przypadków nie odnajdzie uleczenia- np utracona kończyna nie odrośnie, ani nie zostanie uleczony kompletnie zdegenerowany system; jest taki punkt w organizmie, po przekroczeniu którego ciało już nie potrafi się zregenerować. Jeśli to możliwe, doradzamy pozostać w Abadianii przynajmniej ponad tydzień. Pozwala to Duchowi mieć czas i wybór, by w najlepszy sposób uleczyć Twe ciało. Jeśli zdecydujesz się zostać dłużej, pomożemy Ci w znalezieniu taniej kwatery we wsi.
Miejsce odpoczynku

 

Po obejrzeniu Joao przy pracy nikomu już nie przychodzi wątpić w istnienie Bytu o wielkim wymiarze duchowym i kreatywnej sile.  Zdolność otworzenia się na ten wymiar może stać się Twa największą korzyścią dla Twego życia.

Jeśli masz jakieś specjalne medyczne problemy, z którymi chcesz by Duch-w-Joao miał do czynienia-daj nam znać, tak byśmy wiedzieli o twoich szczególnych potrzebach.

 

Zanim przyjedziesz do centrum powinieneś pamiętać:

 • Zapewnij sobie, na 3 dni pobytu w Sanktuarium, białe lub pastelowe, jasne ubrania

 • Miej przy sobie wystarczająca ilość gotówki ( trudno tu o bankomaty), warto byś wymienił cześć waluty na pieniądz brazylijski> real

 • Zostaw wszelkie kosztowności w domu

 • Joao nie ma nic przeciwko fotografowaniu bądź filmowaniu

 • Upewnij się ze twój paszport jest ważny przynajmniej 6 m-cy w momencie wjazdu do Brazylii ( Europejczycy generalnie nie potrzebują wizy wjazdowej, ale warto się przed wyjazdem upewnić w ambasadzie brazylijskiej )

 • Miej przy sobie ręcznik i mydło ( akurat może być tego na miejscu niewystarczająca ilość)

 • Wykup ubezpieczenie chroniące Cie od nieszczęśliwych wypadków, choroby, śmierci

 

 

W razie dodatkowych pytań nie wahaj się skontaktować z nami droga e-mailową

 

Robert Pellegrino Estrich

 

 

Jeśli wybierzesz drogę telefoniczna, najpierw kontaktuj się na  numer w Brazylii.

 

Grafik spotkań w 2007 roku

 

 

 

 

Przyjazd - (Wtorek)

 

Styczeń 9.

Styczeń 23.

Luty 13.

Marzec 5.

Marzec 20.

Kwiecień 17.

Maj 29.

Czerwiec 18.

Lipiec 10.

Lipiec 31.

Sierpień 21.

Wrzesień. 10.

  Październik 2.

Październik 24.

Listopad 13.

Dodatkowo  Mai  8.

Grudzień 4.

 

 

 

 

Odjazd (sobota)

 

Sobota 20.

Luty 4.

Luty. 24.

Marzec 17.Nie wiadomo-N.Zeland

Kwiecień 7.

Kwiecień 26.

Czerwiec 9.

Czerwiec 30.

Lipiec 21.

Sierpień 11.

  Wrzesień 9.

Wrzesień 22.

Październik 13.

  Listopad 3.

Listopad 24.

  Mai 19..

Grudzień 15.

 

 

 Uwagi: w Brazylii obowiązuje język portugalski, warto zatem wyposażyć się w rozmówki polsko-portugalskie. Warto zawsze pamiętać, że im więcej jesteście samodzielni i odważni, tym bardziej możecie zaoszczędzić na wszelkim pośrednictwie. Sama podróż, daleka i mecząca kosztuje  ok 1200$. Skorzystanie z powyżej opisanej usługi- kolejne 1400$.

Informacje po portugalsku tel 55 62 922 4119 lub u mnie po Polsku lub Angielsku 928 635 2787

Dodatkowe przydatne informacje:

ogród i budynki Sanktuarjum

Temperatura  w dzień dochodzi do 98 F czyli 37 C w nocy spada do 40 F 4 C często pada warto wziąć Lekki płaszcz przeciwdeszczowy lub parasol.Lekkie buty lub sandały.Bilety załatwia  się jeżeli samemu się tam dotrze w Księgarni są za darmo można wrzucić datek do skrzynki księgarnia czynna od 7:30 do 17:00 od poniedziałku do Piątku w sobotę do 12:00 Pierwszy bilet nazywa się Primera Vaz a powtórny Seguenda Vaz  trzeba mieć też swoje zdjęcie .Miejsce w kolejce warto zająć przed 6 rano.  

Komentarze
Adres e-mail
Dodane przez teresaa w dniu - 2009-02-09 06:28:59
Czy mogłabym prosić o adres pod który można wysłać zdiecia???  
Bardzo ważne
proszę o adres e-mail
Dodane przez Teresa w dniu - 2009-02-09 06:27:05
Czy mogłabym prosić o adres pod który można wysłać zdiecia??? 
Bardzo ważne
Jan
Dodane przez Gość w dniu - 2008-12-20 06:45:32
Tomek z Chicago zostawil ponizej dosc dokladne namiary na strone Henriego wiec przeczytaj tam jest adres .
zdjecie
Dodane przez Gość w dniu - 2008-12-20 06:38:08
Na samej gorze masz podana strone do Henriego gdzie mozesz wyslac to zdjecie
prośba
Dodane przez Gość w dniu - 2008-12-19 10:33:03
bardzo proszę o e-mail do wolontariuszy lub Jana od Boga, na który mogę przesłac zdjęcie chorej osoby.mój adres:
Mr
Dodane przez Mariusz w dniu - 2008-12-05 18:53:46
Jestem osobą chorą na cukrzycę typu pierwszego (insulinozależną) od kilkunastu już lat, nigdy jeszcze nie słyszałem aby ktokolwiek został uleczony z takiego typu choroby. Proszę mi powiedzieć czy znacie takie przypadki osób którym udało się to po wizycie w Brazylii u Jana??  
Serdecznie dziękuję  
Wizyta w Abadiania
Dodane przez Tomek z Chicago w dniu - 2008-11-16 20:19:43
Widze, ze w Polsce sa pewne trudnosci ze zdobyciem informacji na temat Jana od Boga.  
Troche chaotycznie ale troche napisalem na ten temat na innej stronie internetowej. 
http://www.sekretykobiet.com.pl/artykuly.php?id=1184. 
Moze to troche pomoze. Poniewaz wysylanie zdjec bedzie najczestsza forma wiec troche na ten temat. Henri jest jak najbardziej rzetelny i polecam go bez zastrzezen. Jest na miejscu i zawsze rowerem przyjezdza Do Casa na medytacje podtrzymujaca energie Jana od Boga. Ja bym polecal aby Henri przedstawil zdjecie osobiscie dla Jana od Boga w czasie sesji. 
Wtedy dostaje sie recepte na ziola. W aptece dostaje sie 5 plastikowych pojemniczkow po 35 kapsulek kazdy. (3 kapsulki na dzien). Jeden pojemniczek kosztuje 10$R ($R - Real -jednostka walutowa) Strona Henriego http://www.meetjohnofgod.com/index.htm. 
Cena tego (z wysylka) u Henriego jest 45 Euro. Nastepna opcja jest operacja zastepcza. W tym przypadku Henri pojdzie ze zdjeciem w czasie sesji do Jana od Boga i poprosi o operacje zastepcza. Jan wyznaczy mu sesje na ktora ma przyjsc na operacje (zwykle nastepna). Na wyznaczonej sesji Henri wraz ze zdjeciem idzie prosto do pokoju operacyjnego i sieda wraz z innymi operowanymi na krzesle trzymajac zdjecie na kolanach. Zamyka oczy i modli sie/medytuje. W tym samym czasie osoba na zdjeciu musi byc pod wskazanym adresem w Polsce w lozku ubrana na bialo i lezec z zamknietymi oczami przez 24 godziny (najlepiej spac jesli sie da). Po tygodniu przed snem postawic szklanke wody obok lozka i spac ta noc bedac ubranym na bialo. Rano wypic wode ze szklanki. Gdy przyjda ziola zazywac systematycznie. Od operacji przez 40 powstrzymac sie od seksu i podniet seksualnych. Od operacji az do konca brania ziol nie pic alkoholu i nie jesc pikantnych potraw szczegolnie unikac pieprzu. Jak widac przy tej formie potrzebny jest kontakt (email) aby zkoordynowac dzilania. Ile za to wyslac ??? 
Kto moze sie wybrac wszystkie informacje mozna znalezc na stronie http://www.friendsofthecasa.info/casaguide.htm Inne zrodla to przewaznie strony pilotow prowadzacych wycieczki
Dodane przez wetu w dniu - 2008-11-16 14:02:46
jan od boga kto byl to niech tu cos skrobnie jak było
Mirku
Dodane przez Gość w dniu - 2008-11-05 13:32:21
Mirku, który byłeś w Brazylii prosze podaj swó e-mail albo jakis kontakt, ja też sie wybieram ale chciałabym Cię prosić o więcej szczególów. Odezwij się na e-mail Pozdrawiam
Wróciłem od Jana -uzupełnienie
Dodane przez Mirek w dniu - 2008-11-03 08:34:01
650$ o których pisałem w poprzednim poście dotyczy jednej osoby .Dolary kupiłem 10 października po 2,56 zł 
na lotnisku w Brasili wymieniłem po kursie 1,99 Reala za dolara . Taksówka /120km/ to wydatek 150 R 
pensjonat z wyżywieniem 60 R za dzień na jedną osobę . Zioła zapisane przez Jana 60R MIeliśmy ze sobą zdjęcie znajomej osoby z Polski , wiem że nie łatwo w to uwierzyć ale po powrocie dowiedziałem się że niektóre objawy ustąpiły .
Wróciłem od Jana
Dodane przez Mirek w dniu - 2008-11-03 08:22:50
Byliśmy w Abadianii od 14 do 24 października . Mieszkamy pod Warszawą i stąd ruszyliśmy . Najpierw Paryż Lizbona następnie przez Atlantyk do Brasilii . Taka marszruta oszczędza kłopotów na lotniskach w Sao Paulo i Rio . Bilet w obie strony kosztował 4400zł /osobę. Na dwutygodniowy pobyt na miejscu wydaliśmy około 650 $ na przejazdy i zakwaterowanie z wyżywieniem . Na pewno łatwiej jest ze znajomością języka angielskiego ale można sobie poradzić mając rozmówki polsko - portugalskie .Trzeba tylko wiedzieć dokładnie czego się można spodziewać .Spotkaliśmy wiele osób które przyjechały kolejny raz ,gdyby to nie miało sensu czy podejmowali by trud dotarcia do miejsca w którym jedyną atrakcją jest upał , monotonne jedzenie i jaszczurki na podłodze sypialni ? . Byliśmy świadkami relacji kobiety która 10 lat temu po przerzutach do kości miała w Szwajcarii amputowaną rękę . Wtedy przyjechała do Jana i do dziś żyje i mimo braku ręki ma się dobrze.
jj
Dodane przez Gość w dniu - 2008-10-22 11:54:38
Podaj swój e-mail lub wejdż na stronę www.metjohnofgod.com i tam znajdziesz informacje 
 
rozczarowanie
Dodane przez GOŚĆ w dniu - 2008-10-18 12:27:50
Tak bardzo prosiłem o e-meil do Jana od Boga, aby wysłać moje zdjęcie, ponieważ mam wielki problem aby wyjść z domu a podróż tak daleko i w dodatku samolotem  
/różnica ciśnienia/ to wyrok śmierci dla mnie. Myślałem, że otrzmam adres e-meil 
ale widzę, że większość ludzi miedzy miłością a kasą wybierają mamonę. 
Zdjęcia
Dodane przez Dorota w dniu - 2008-10-18 10:26:55
Witam, serdecznie polecam WSZYSTKIM kontakt z Janem od Boga nawet na odleglość. Proszę tylko nie dopuszczać do siebie nawet cienia wątpliwości. Wielokrotnie korzystalam z tego sposobu leczenia wysylając zdjęcia kilku osób, a także swoje...i naprawdę widzę poprawę-Jan od Boga leczy i przeprowadza operacje na odleglość. Trzeba przestrzegać kilku zasad, o których informuje. Prosze piszcie pytania na stronie Bianki i Henriego www.meetjohnofgod.com 
Życze wszystkim szczęścia i zdrowia. 
Dorota
Dodane przez Gość w dniu - 2008-10-11 12:59:22
Zapomniałam napisac ,że mieszkam w Polsce i stąd muszę leciec.
Dodane przez Gość w dniu - 2008-10-11 12:51:27
Zapomniałam napisac ,że mieszkam w Polsce i stąd muszę leciec.
Dodane przez Gość w dniu - 2008-10-11 12:49:10
Chcę poleciec do Brazylii.Czy znacie kogoś kto tez ma taki plan.Zawsze w kilkoro byłoby razniej. Prosze pisac na e-mail . Pozdrowienia.
prosze o pomoc
Dodane przez kamila w dniu - 2008-10-11 08:31:23
moj maz ma raka,kolejne chemie zawodza i nie moze dostac przeszczepu.rak sie powieksza i pzezuca.nie wiem czy damy rade przyjechac.koszta i mamy malutkigo synka.prosze o pomoc i kontakt. 
czy...?
Dodane przez Piotr w dniu - 2008-10-10 06:41:36
czy jan leczy zniekształcenia rąk,czaszki? 
bo tylko bardzo wielki cud może mi pomóc...
Prośba
Dodane przez Józef w dniu - 2008-10-06 14:09:03
Mam naczyniak na pniu mózgu nie operacyjny ciągłe bóle głowy jestem po dwóch wylewach jedynie wiara w miłosierdzie Boże dodaje mi sił. 
Podróż niemożliwa, dlatego bardzo proszę o podanie e-meil do Jana od Boga aby wysłać moje zdjęcie wierze głęboko, że odzyskam zdrowie za pośrednictwem Jana. 
Mój adres:  
Prosze o podanie adresu.
Dodane przez Gość w dniu - 2008-09-24 13:18:45
Prosze o pdanie adresu, na ktory mozna wyslas zdjecie chorej osoby.  
 
Dziekuje Krzysztof. 
Moj adres meilowy:
Niech
Dodane przez Gość w dniu - 2008-07-30 00:20:47
Niech odezwie się chociaż jedna osoba, która tam była i coś nam napisze. Boże-czy to takie trudne podzielic się z innymi swoimi doswiadczeniami.? Pozdrowienia z gór.
pytanie
Dodane przez agnieszka w dniu - 2008-07-13 05:53:58
mam pytanie czy ktoś już wysyłał zdjęcie jak tak to proszę napiszcie jak to wyglądało w praktyce czy fotografia dotarła do Jana od Boga bardzo proszę o komentarze dziękuję
adres, pod ktory mozna wyslac zdjecie
Dodane przez Dorota w dniu - 2008-06-11 18:02:32
Strona internetowa wolontariuszy o imionach Bianca i Henri informuje o bezplatnej mozliwosci wysylania zdjec poprzez e-mail. Mozna tez przeslac zdjecie poczta, adres jest podany na stronie internetowej.  
Najpierw trzeba wypelnic formularz zgloszeniowy i poprosic o adres mailowy, by moc szybko przeslac zdjecie. Obok zdjecia trzeba podac adres, pod ktorym przebywa chory. Zdjecie jest drukowane przez Henriego. Wieczorem zdjecia wedruja do Jana od Boga, gdzie w czasie ciszy nocnej pracuje uzdrawiajac na odleglosc. 
Czasami jest sie informowanym, czy zdjecie juz zostalo zaniesione, a czasami nie, ale jest zanoszone zawsze. 
Mozna poprosic, by zdjecie zostalo zaniesione  
-do trojkata 
-do koszyka 
-bezposrednio w rekach wolontariusza do Jana od Boga. Wtedy najczesciej jest to wersja z ziolami, za ktore sie placi. 
Wolontariusze sa bardzo zyczliwi i nie pobieraja zadnych dodatkowych oplat.  
Na tej stronie internetowej jest tez dokladna informacja o pdorozy do Jana od Boga. 
Sprawdzcie: www.meetjohnofgod.com
Dodane przez Gość w dniu - 2008-05-14 03:19:56
Pani Agnieszko bardzo dziękuję za informację.Głeboko wierzę , że pomoże on Pani dziecku. Trzeba się jeszcze o to modlić i mocno ufać. Pozdrawiam i prosze napisać o efektach.
Namiary na wysłanie zdjęcia
Dodane przez Aga w dniu - 2008-05-12 09:57:18
Na tej stronie ogłasza się człowiek, z asysty Jana od Boga, mozna wyslac do niego zdjęcie z krótkim opisem problemu, (po angielsku), data urodzenia i imieniem i nazwiskiem chorego oraz wpłacić 65 $. On pokazuje zdjęcie Janowi od Boga i daje znac co zalecił. Jeżeli temu nie ufacie ze wzg na pieniądze to poczekajcie, my spróbowaliśmy, najpóźniej za 2 tygodnie będziemy mieli odpowiedz. Poinformuję Was jak sprawa się dalej potoczyła. Mamy ciężko chore dziecko. Tu jest link do strony http://www.johnofgodmiracleman.com/id4.html
Dodane przez Gość w dniu - 2008-05-12 09:40:44
Panie Janku i inne osoby ,Które coś wiecie na temat ile kosztuje wyjazd z Polski , albo gdzie można wysłać to zdjęcie . Nie bądzcie tacy oszczędni w slowach tylko coś napiszcie bo jest wiele osób potrzebujących pomocy i już przekreślonych, ktore szukają jeszcze jakiejś iskierki.Pomóżcie mnie i innym.
PROSBA
Dodane przez Gość w dniu - 2008-05-12 04:46:11
Prosze o podanie adresu na który można wysyłać fotografie.
prosze i informacje
Dodane przez Monika w dniu - 2008-05-07 13:16:02
witam bardzo serdecznie! 
gdzie moglabym przeslac zdiecie do pana Jana od Boga??? prosze o informacje to jest moj adrez e-meil 
dziekuje slicznie
Dodane przez Gość Jacek USA w dniu - 2008-05-06 18:27:23
Hello  
Bardzo prosze o adres gdzie moge wyslac zdjecie .Dziekuje Jacek email
Do Basi...
Dodane przez Renia... w dniu - 2008-04-22 03:09:41
Basiu,piszesz o operacjach przeprowadzanych na odległośc/ 
zdjęcie chorego/.Błagam,napisz gdzie,tj,na jaki adres moge wysłac fotkę oraz napisz,jak tam dotrzec/sama już tam byłaś/i jakie są realne koszty. 
Pozdrawiam i czekam na informacje od  
Ciebie. 
Możesz piszc na adres e-mail 
 
 
proszę o podanie adresu
Dodane przez hala w dniu - 2008-04-21 13:22:12
proszę o podanie adresu gdzie można posłać zdjęcie osoby chorej, nigdy nie uzbieram na taką podróż z renty,,
Wyjaśnienie cudownych uleczeń
Dodane przez Gość w dniu - 2008-04-11 07:20:20
Wyjaśnienie tych cudownych uleczeń jest zawarte w dziale Sesje na stronie www.projekt-cheops.com 
Związanae jest to ze zmianą (nie końcem świata) ZMIANĄ CYWILIZACYJNĄ NASZEGO ŻYCIA! Rok 2012 jest datą pozytywnych zmian w każdym wymiarze naszego życia. Istoty Duchowe pomagają nam nie tylko w tym aspekcie naszego zdrowia, ale przede wszystkim chcą ocalić nasze ZYCIE. Planeta X - Nibiru nie jest zadnym wymyslem. Zagrozenie dla nas jest tu na ziemi ze strony niektorych rzadzacych i zasobnych w pieniadze.  
MILOSC I WIARA DO SAMEGO KONCA. 
ufajacy.
Nie byłam tam
Dodane przez Gość w dniu - 2008-03-23 23:23:46
wyczytałam że należy si e ubiezpieczyć pewnie bo jak Jan nie pomoże to ubezpieczyciel może.Ciekawa jestem czy to nowy sposób naciągania naiwnych
Dodane przez Krzysiek w dniu - 2008-02-24 14:45:21
Basia czy mozesz podac adres na jaki mozna wyslac zdjecie? Rak zabral mi mame teraz probuje ojca. Prosze o odpowiedz.
Do Tess
Dodane przez Gość w dniu - 2008-02-16 13:38:25
Czy mogłabyś podać adres pod jaki można wysłać zdjęcie? oraz czy trzeba coś dopisać
Casa Dom Inacio
Dodane przez Tessa w dniu - 2008-02-13 03:55:40
Bylam tam 3 czy 4 razy.Jest tam wspaniale.Duszki,ktore pomagaja przy operacjach daja z siebie wszystko.mozna tam pojechac z zoltaczka i z kazda inna choroba.Mozna nawet wyslac fotofrafie chorego i jesli zajdzie potrzeba bedzie wykonana operacja na odleglosc.Pytajcie ,odpowiem na kazde pytanie.
Jan od Boga
Dodane przez Basia w dniu - 2008-01-18 10:46:41
Szkoda, że tak daleko i tak drogo.Skąd wziąć tyle pieniędzy Mietku, powiedz ile wynosi minimum i czy dotrę z Polski (jak będę zdeterminowana) nie znając angielskiego?
jak sie tam dostać po najniższych koszta
Dodane przez Gość w dniu - 2007-10-16 10:37:45
Moja ukochana jest chora na raka .A nie należymy do zamożnych a to są kosmiczne pieniądze
pytanie
Dodane przez Renata w dniu - 2007-09-12 07:49:36
czy są też uzdrowienia z chorób nieuleczalnych - genetycznych np zespół Leigha? mojej znajomej dziecko jest na to chore.
Nie wiem czy można
Dodane przez Hania w dniu - 2007-08-16 04:27:21
Nie wiem czy mozna też pojechac tam z żółtaczką typu C ?Proszę o odpowiedz .Pozdrawiam .Hania
Czekam na więcej info
Dodane przez Adam w dniu - 2007-01-25 01:59:29
Czekam na więcej info widze że dopisujesz coś prawie codziennie  
interesuje mnie jak tam dolecieć z USA  
oraz Polski i co dalej
Prubowałam
Dodane przez Jola w dniu - 2007-01-24 03:37:44
próbowałam szukać na wyszukiwarkach i w encyklopedii ale miałam pecha -teraz kolega podsunął Mi Pańską stronę i ten artykuł i wiem sporo więcej proszę o więcej uwag Jola
Super
Dodane przez Janek w dniu - 2007-01-24 03:24:45
Widać żeś sporo zrobił ale przydało by się jeszcze więcej info jak się tam dostać z Polski i z Usa pozdrawiam Janek
Byłem Tam
Dodane przez Janek w dniu - 2007-01-23 03:23:12
Polecam wszystkim co cierpią -warto sam miałem częściowy paraliż po strokowy (niewładna prawa strona)Medytacja i jeden dotyk i wózek został na pamiątkę ,Warto odbyć tą uciążliwą ,trudną i dość kosztowną podróż  
Ps : Mietku dzięki Ci że wtedy z Peru mnie na to namówiłeś

Napisz komentarz
Pamiętaj o wpisaniu KODU antyspamowego.
Imię:
Tytuł:
BBCode: Web AddressEmail AddressLoad Image from WebBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:Kod antyspamowy:* Code

Powered by AkoComment 2.0!

 Dziki Mietek
Proszę o komentarze i wpisywanie kodu antyspamowego (pomarańczowe 5 cyferek wpisać w okienku) pozdrawiam Mitch
Kto jest Online
Aktualnie jest 68 gości online
Statystyka
Użytkownicy: 14
Newsy: 227
Odnośniki: 77
odwiedzających: 445895
Sprzedane
canyonpic3.jpg
Canyon Tradnig Post