header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Aktualności

Zmiany na stronie

Ocena użytkowników:  / 14

mt_ignore:Szanowni czytelnicy. Od kilku tygodni strona dzikimietek.com ulega przebudowie. Wszystkie zabiegi mają na celu uczynienie jej bardziej czytelną, przejrzystą i łatwą w nawigacji. Prace zaczęły się już pod koniec zeszłego roku i dotyczyły głównie panelu administracyjnego. Obecnie nadszedł czas na to co zewnętrzne. Listę wprowadzonych oraz planowanych zmian przedstawiam poniżej. Jeśli uważają Państwo, że należałoby jeszcze coś skorygować, proszę o odpowiedni komentarz.

Radio

Ocena użytkowników:  / 17

Zapraszam do wysłuchania audycji radiowych oraz pogadanek na różne tematy.

  • Audycje radiowe
  • Pogadanki
  • Medytacje z Radia Basi
  • Inne medytacje

 

 

Indianie

Ocena użytkowników:  / 2
mitch

Zapiski, pochodzące z przestrzeni ponad 20-tu lat obcowania z Indianami, podzieliłem na działy "Indianie - Ameryka Północna" oraz "Indianie - Ameryka Południowa". W ramach tych działów wyszczególnione będą plemiona (Navajo, Hopi, itd.).

Zdarzały się sytuacje, gdy dostawałem zapytanie od osoby zainteresowanej jakimś tematem i odpowiadałem za pośrednictwem e-mail. Wiele takich listów nie zachowało się w moim archiwum. Dlatego, też drogi czytelniku, jeśli jesteś w posiadaniu któregoś z nich, a nie ma go na mojej stronie, bądź łaskaw przesłać do mnie, a ja umieszczę go jako artykuł.

Dziki Mietek

Zdrowie - nowy dział

Ocena użytkowników:  / 3

Pojawiło się nowe menu "Zdrowie". Znajduje się tam kilka artykułów dotyczących tej tak często zaniedbywanej strony życia. Zapraszam do lektury i dyskusji.

Dziki Mietek 

Książka o niejedzeniu

Ocena użytkowników:  / 3

W dziale "Twórczość literacka" pojawiła się książka "Styl życia bez jedzenia" autorstwa Joachim M Werdin. Dla ułatwienia czytania podzieliłem ją na 3 części (znajdujące się w podmenu). Zapraszam do lektury.

Joomla templates by a4joomla