header1.jpgheader2.jpgheader3.jpgheader4.jpgheader5.jpgheader6.jpg

logo

Znajomi

List Jurka

Ocena użytkowników:  / 9
SłabyŚwietny 

Witaj Mieciu!

Od dawna już podejrzewałem że coś nie jest tak - choć jak Cie zapytywałem to twierdziłeś że wszystko w porządku. To znaczy że nie kontrolowałeś wszystkiego i Twój stan zdrowia pozornie wyglądał ok ale Ty dowiedziałeś się o zmianach dopiero jak zobaczyłeś efekty!!! Cały Mieciu - wszystko wie i zna ale jak przychodzi do samego siebie to zawsze jesteś niecierpliwy i nigdy nie kontrolujesz spraw do końca. Wszystkie te niedokończone wcześniej kuracje i zabiegi potwierdzają to o czym wspominam i teraz to wszystko wyszło!

Przepraszam że Ci o tym piszę ale ktoś musi Ci to uzmysłowić że sam sobie często szkodzisz swoją niekonsekwencją w dbałości o swoje własne zdrowie.

Dobrze że jakoś udało Ci się to wszystko zorganizować w sposób dający jeszcze nadzieję na rychłe zakończenie problemów z nogami choć to wcale nie będzie takie proste i nie skończy się na tych zabiegach które w tej chwili rozpocząłeś. Oni teraz usuwają skutki innych dolegliwości o które też musisz zadbać. Zresztą Ty znasz swoje problemy - tylko teraz to masz ostatnie poważne napomnienie aby się swoim zdrowiem naprawdę zająć - nieważne za jaką cenę. .Jesteś jeszcze bardzo młody i masz wiele rzeczy do zrobienia w swoim życiu więc potraktuj proszę swoje sprawy z całą odpowiedzialnością.

Szczerze Ci współczuję bo to naprawdę przykre doświadczenia obijać się po salach szpitalnych i odwiedzać laboratoria, ale musisz wytrwać a o to że jesteś w stanie to zrobić jestem najzupełniej spokojny.

U mnie bez większych zmian choć ostatnio sam też mam małe kłopoty ze zdrowiem - jakaś "franca" mnie męczy w żołądku - dziwne uczucie głodu ale takiego że aż na wymioty zbiera a raz nawet zwymiotowałem. Nie są to jednak żadne ze znanych mi objawów "stomach flu" i trochę mnie to przestraszyło - do tego stopnia że odwiedziłem już mojego lekarza i zrobiliśmy wszystkie badania w tym " breath test" - to takie badanie które po analizie wydychanego powietrza z płuc potrafi określić czy przypadkiem nie masz bakterii w systemie które wywołują raka żołądka. Jest to już udokumentowane niemal na 100 % że to właśnie te bakterie wywołują .Tak więc widzisz że przejąłem się swoją dolegliwością na poważnie i wszystko gruntownie musimy zbadać zanim dowiem się skąd się biorą tego typu dolegliwości. Napiszę Ci potem o wynikach bo ponowną wizytę u lekarza mam dopiero jutro.

Pozdrawiam Cię Mieciu serdecznie i proszę - zadbaj tym razem o siebie z należytą uwagą.

Jurek


Komentarze  

+1 #1 Leokadia 2007-04-09 01:57
WItam.Podoba mi się , sposób/listu/ i treśc JURKA. Nic dodac nic ując. Szczery,serdecz ny, przyjazny, autentycznie.To rzadkośc.Pozdra wiam.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież